anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedawca bezzasadnie mnie zablokował

brachu_
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Hej. Sprzedawca EUROKOMP_BS. Dokonałem u niego kilka zakupów. Przy zakupach, które miały miejsce w kwietniu 2020 roku, wynikł drobny problem. Nabyłem części elektroniczne. Część z nich przyszła w nieodpowiedniej ilości, a w przypadku reszty ich jakość nie spełniała mojego oczekiwania. Wykonałem zwrot. Kwota zwróconego towaru wynosiła 22,67 zł. Sprzedawca po jego otrzymaniu, odpisał, że nie wszystko ze zgłoszonego towaru dotarło, a opakowanie przesyłki było naruszone. Niestety nie mam reszty korespondecji i nie pamiętam jak się ta sprawa zakończyła, natomiast doskonale pamiętam, że po niej sprzedawca bezzasadnie i niesłusznie mnie zablokował. Zapomniałem o tym do tej chwili, kiedy chciałem zrobić u niego zakupy. Napisałem do niego w tej sprawie, przypominając tą sytuację, ale mnie zignorował.

Można w tej sprawie coś zrobić?

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mdrogeria
#21 Demiurg#

@brachu_ Nie można , allegro nie ingeruje w listę MNK , a tak nawiasem .... po co chcesz robić zakupy u sprzedawcy , z którym miałeś problem ? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@brachu_ Wg prawa nie wolno robić tego sprzedającemu ale cóż Allegro samo stworzyło taką listę, więc Ci nie pomoże. Kup z innego konta.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@LEW433 zasadnie czy bezzasadnie , zgodnie z prawem czy nie ....  będziemy mogli przedstawić swoje zdanie jak ów sprzedawca wypowie się w tym wątku .

oznacz moderatorów