anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedawca nie odpowiada w dyskusji

Client:90255347
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, kupiłem sprzęt rok temu od nowości były z nim problemy sprzedawca na początku odpowiadał ale gdy zgłosiłem mu kolejny problem poprzez wiadomości na allegro nie otrzymałem od niego odpowiedzi. Postanowiłem otworzyć dyskusję w której sprzedawca do dziś się nie wypowiedział. Minął już ponad miesiąc od pierwszej próby podjęcia kontaktu. Allegro poleciło mi złożyć wniosek allegro protect o godzinie 18:05 16.09 złożyłem ten wniosek po nie całej godzinie otrzymałem odpowiedź o wstrzymaniu mojego wniosku. Mam zwrócić sprzęt do sprzedawcy który prawdopodobnie jest pośrednikiem. 

DongguanShi ShengTong Dianzikeji Youxiangongsi
Rm215, A Hip Dinghao Building, 2 Taicheng Street, Shajiaocun, H, 523936 Dongguan

Jedyny adres to ten wyżej. Nie mogę go nawet znaleźć na Google Maps. Nr telefonu też jest jakiś zagraniczny. Proszę o pomoc w tej sprawie, za parę dni minie miesiąc od otwarcia dyskusji.

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:90255347 Jeśli otrzymujesz w dyskusji odpowiedzi od naszego pracownika, nie mogę zalecić nic poza tym, żebyś stosował się do tych wytycznych.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:90255347
#7 Wielbiciel#

Mam odesłać sprzęt 30kg na adres który nie jest nawet widoczny na mapach google? 

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

Masz swoje tanie zakupy z Chin, czego oczekiwałeś? 

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

Client:90255347
#7 Wielbiciel#

Nie było informacji ze wysyłka jest z Chin, paczka przyszła w 3 dni 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Prowadzisz dyskusję i po 14dniach dostaniesz możliwość złożenia wniosku do Allegro Protect.

oznacz moderatorów

Client:90255347
#7 Wielbiciel#

Złożyłem taki wniosek który został wstrzymany

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@LEW433 kiciuś, kiciorku, Lefku, Lwiaczku czy jak tam wolisz. Przeczytaj 1 post. Złożył już wniosek do AP, ale mu wstrzymali i kazali odesłać towar do Chin. A teraz zdziwiony że nie przeczytał oferty. Chciał tanio, a teraz sprawdza że adres do zwrotów w Chinach nie wiadomo gdzie. To nic. Nawet poprawny adres zakończyłby się w 99,9% odmową i wysyłka filmu, że paczka przyszła pusta.....

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

Client:90255347
#7 Wielbiciel#

Ale nie było żadnej informacji ze paczka jest z Chin unikam takich zakupów... allegro na pewno ma wgląd do całkowitego opisu aukcji który już nie jest widoczny.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:90255347 Informacja o adresie do zwrotu jest zawsze w zakładce "zwroty". 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów