anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedawca nie wyslał jednego produktu

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:100976769
#7 Wielbiciel#

Sprzedawca nie wysłał jednego z zamówionych produktów za które zapłacilem pobraniowo .Po załozeniu dyskusji sprzedawca oznajmił że nie ma tego produktu na stanie .Zaproponowałem aby wysłał mi inny produkt  w tej samej cenie ,czy może tak zrobić czy nie czy musi zwrócić pieniądze i czy muszę płacic za transport gdyby wyslał mi inny produkt bo to nie moja wina że nie miał na stanie

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
br.
#21 Demiurg#

Złozyłeś reklamację, sprzedający ma obowiązek do tego zgłoszenia się ustosunkować, problem rozwiązać.  Rozumiem ze  zapłaciłeś za całość, więc sprzedajacy ma obowiązek dosłać ci to co brakuje na jego koszt, albo zwrócić pieniądze za brakującą część dostawy.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie zamykaj dyskusji do czasu rozwiązania sprawy, różnie bywa.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@Client:100976769 @LEW433 @br. jakie pieniądze ma zwracać jak płacone pobraniowo to przecież kwotowa pobrania była równa temu co wysłano no chyba że sprzedawca zbaraniał i nabił to czego nie miał

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@az1rael  Z wypowiedzi kupującego wynika że zapłacił za wszystko, również za te niewysłane.

oznacz moderatorów
Client:100976769
#7 Wielbiciel#

Dokładnie tak 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie ma zwracać tylko dosłać, dobrze zrozumieliśmy? nie zamykaj do tego czasu dyskusji jak nie otrzymasz towaru.

oznacz moderatorów
Client:100976769
#7 Wielbiciel#

Chciałem żeby doslał inny produkt. w tej samej cenie.Swoja drogą to dziwne że jeszcze wczoraj wieczorem miał na sprzedaż ponad 800sztuk a dzisiaj mi pisze że nie ma na stanie ,musi mieć niezły obrót

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Może kombinować, bądź czujny.

oznacz moderatorów
Kopr98
#7 Wielbiciel#

XD ty myślisz że ludzie sami to pakują może ktoś zapomniał a on nie ma kamery i nie ma jak tego udowodnić dlatego zwleka bo sam nie wie co ma robić 

Nie bądź taki złym człowiekiem dla innych 

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@Client:100976769 jak masz dużo sprzedane szt danej rzeczy to aby ci nie spadła oferta bo się 30 dni świetnie pozycjonuje to ustawiasz na ilość sztuk od zarypania i cenę zaporową aż ci dostawa nie przyjdzie 

oznacz moderatorów
Kopr98
#7 Wielbiciel#

Jak jakaś taniocha to to olej 

oznacz moderatorów
Client:100976769
#7 Wielbiciel#

No wiesz 100zł drogą nie chodzi w tych czasach 

oznacz moderatorów
Kopr98
#7 Wielbiciel#

Dla mnie chodzi 

To tylko papier i tak nas czeka wiadomo co 

oznacz moderatorów