anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedawca obraża ludzi w komentarzach

MAMY ROZWIĄZANIE!
pawel15091990
#9 Pomysłodawca#

sprzedawca obraża kupujących. A definitywnie widać że robi wałki na akcjach 

"Naprawdę totalny imbecyl, jakich mało. Po wylicytowaniu dzwoni i pyta czy sprzęt jest w porządku. Wszystko istotne jest zawarte w opisie aukcji, jak coś nie jest jasne należy pytać, ale przed wzięciem udziału w licytacji FRAJERZE!!!"

 

Odpowiedź z dnia 24 gru 2020

"Kolejny baran, który nie potrafi ze zrozumieniem przeczytać opisu aukcji. I potem zdziwiony, że może brakować jakichś elementów. Czarna lista dla tego typa..."

 



https://allegro.pl/uzytkownik/proudnik/oceny?recommend=false

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20
xyz96
#21 Demiurg#

@pawel15091990 Każdą taką odpowiedź do komentarza zgłaszaj tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1aab3926-a59f-4f0a-b91a-ab3d4e469201&subjectId=0cf36533-0... Zostanie usunięta, a komentarz kupującego pozostanie.

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@xyz96 W tym wypadku nie powinien zostać ani komentarz kupującego, ani sprzedający.

Ula

Ula
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 Jak najbardziej komentarz kupującego powinien pozostać. Jeżeli nie narusza zasad, ostrzega. Widzę, że już wierzysz sprzedawcy i orzekasz.

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@xyz96 Czytajże ze zrozumieniem! Mam na myśli, że taki sprzedawca powinien wylecieć z Allegro na zbity pysk. Na zawsze.

Ula

Ula
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 Ja nie wiem, co Ty masz na myśli, ale wiem, że z pozoru bezstronna osoba jest jedną z najbardziej stronniczych.

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@xyz96 Sratuspierdatus! Ty widzisz, to co chcesz widzieć. Tak, jestem bezstronna i dlatego wywaliłabym tego sprzedawcę z Allegro, a razem z nim całe jego konto, łącznie z komentarzami.

Ula

Ula
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 Nie ma czegoś takiego jak wywalenie z Allegro. Zgodne z zasadami komentarze kupującego na koncie sprzedawcy powinny pozostać, a niezgodne z zasadami odpowiedzi powinny być usunięte. Allegro nie zawiesza (nie likwiduje, nie wywala) kont za nieregulaminowe komentarze.

oznacz moderatorów
maxr01
#17 Koryfeusz#

A ja jestem stronniczy, jestem głównie sprzedawcą, ale zawsze staram się postawić po obydwu stronach. Jako sprzedawca - to wstyd mi za taką odpowiedź innego sprzedającego - nie wpływa ona pozytywnie na wizerunek całego grona sprzedających. Nawet gdyby kupujący nie miał kompletnie racji, to można było odpowiedź sformułować nieco bardziej delikatnie. Osobiście - nie chciałbym kupić czegokolwiek u takiego sprzedającego.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów
Vryko
#18 Luminarz#

Pooglądałęm sobie jego "aukcje" i owszem, za takie ściemy, powinien wylecieć stąd w trybie przyspieszonym. Jakbym czytał opisy aukcji sprzed 15 lat, w czasach, gdy kupujący masowo nabierali się jeszcze na słówko "niesprawdzane", czy "nietestowane". Tu wyraźnie widać, że sprzedający wie doskonale, że handluje złomem i że szuka jelenia. Całą nadzieja w tym, że po kilku kolejnych negach i dyskusjach, w końcu go zawieszą.  

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
pawel15091990
#9 Pomysłodawca#

Właśnie stało się to co przewidywałeś że stanie się po kilku kolejnych negatywach. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@pawel15091990 Zgłaszaj i ostrzegaj przed takimi sprzedawcami.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Dzięki za powtórkę dla punktu. To też metoda na ich niezasłużone zdobywanie 🙂

oznacz moderatorów
pawel15091990
#9 Pomysłodawca#

Zgłoszone do allegro. Bardzo dziękuję za odpowiedzi 

oznacz moderatorów
kasi_ak
#12 Orędownik#

Dobrze zrobiles👍 chamstwo i cwaniactwo trzeba tepic.Mam nadzieje ze all zareaguje😉

oznacz moderatorów
pawel15091990
#9 Pomysłodawca#

Konto tego użytkownika zostało zablokowane a wszystkie aukcje wycofane.  I podejrzewam że nie chodzi tylko o obrażanie bo komentarze pozostały ale oszustwa związane z aukcjami

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Allegro może stwarzać problem i odmówić usunięcia, ponieważ rzekomo zgłosić to może tylko tylko kupujący, który został obrażony przez sprzedawcę. Mam to na piśmie - po zgłoszeniu pani z Allegro odpisała - "Ale jak to? Przecież to jest odpowiedź do komentarza wystawionego innej osobie, tylko po jej zgłoszeniu możemy podjąć działania" Cytat uproszczony, z pamięci, ale sens dokładnie ten sam. Potem przeprosiła za wprowadzenie mnie w błąd i komentarz został usunięty.

oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@xyz96 Dlatego Allegro powinno do każdej odpowiedzi wprowadzić przycisk "zgłoś odpowiedź sprzedającego" i pozwolić każdemu na ich zgłaszanie. Mając taką kupę pracowników moderowanie/usuwanie odpowiedzi nie powinno sprawiać im problemu...

Hm, może nada się to na zgłoszenie pomysłu

oznacz moderatorów
Client:97638319
#2 Obserwator#

Popieram pomysł przycisku "zgłoś odpowiedź sprzedającego"

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

nie pochwalam człowieka - trzeba mieć trochę przyzwoitości tak się nie robi

a ja tak z innej beczki - jeżeli kupujący kupuje uszkodzony sprzęt i liczy że sprzedawca pomylił się  to kim jest?

jak kupuje sprzęt uszkodzony a po zakupie pyta się, czy sprawny?

jak kupuje sprzęt uszkodzony a po zakupie chce zwracać bo uszkodzony?

 

odpowiadam sobie konsumentem

ale wtedy to brzmi jak obelga....

 

jako firma komputerowa mamy dużo sprzętu, który moglibyśmy wystawic na allegro jako uszkodzony za jakieś grosze

ale widmo zwrotów i negatywów od ludzi, dla których Sprzedawca to frajer i sie nie zna mimo klikudzięsięciu lat w branży

skutecznie nas od tego zniechęca

więc wszystko trafia na recycling

ale np: spalona karta graficzna może mieć sprawny układ chłodzenia który jest  nie do zdobycia inaczej jak tylko kupno uszkodzonej karty

oznacz moderatorów