anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedawca usuną opinie o obsłudze klienta

Waldi85
#7 Wielbiciel#

Sprzedający usunął moją opinię o jego obsłudze klienta, najpierw chciał jej zmiany a potem ocena zniknęła 

Wyjaśni ktoś ?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Sprzedawca nie ma możliwości usuwania opinii ,usuwa je allegro jak są niezgodne z regulaminem. Pamiętaj że oceniając produkt nie możesz oceniać sprzedawcy i odwrotnie.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Waldi85 już Ci wyjaśniam ..... poczytaj sobie co wolno w ocenach , a czego nie wolmo , widać przegiąłeś w słowach i dlatego allegro ocenę usunęło .

oznacz moderatorów

Waldi85
#7 Wielbiciel#

No właśnie nic raczej nie przegialem napisałem że w obecnych czasach wysyłka dwa tygodnie to trochę przesada i dałem jedna gwiazdkę 

Ale towar na 5

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

a ta wysyłka z Chin była i tracking paczki wyskoczył na granicy po 2 tygodniach?

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Waldi85 dwa tygodnie ze względu na opóźnienie u sprzedającego czy sprzedający przy tworzeniu oferty zadeklarował, że wysyłka jest w ciągu tych 2 tyg?

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Waldi85 Jeżeli w zakładce dostawa był czas 14 dni to po zapoznaniu się z tym mogłeś nie zamawiać > każdy ustawia czas jaki mu pasuje > a Ty możesz kupić zgadzając się na czas dostawy > możesz też kupić gdzie indziej > ale nie możesz dać jednej gwiazdki za coś na co sam się zgodziłeś. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Waldi85 Raczej nie usunął, mógł pisać do Allegro o usunięcie jak naruszała regulamin.

oznacz moderatorów