anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pytanie o zakup produktu z chin

Client:100932429
#7 Wielbiciel#
To mój pierwszy wpis na tym forum.
 
Dotyczy to przedmiotów z Chin. Nie otrzymałem przesyłki i Allegro opisuje ten fakt jako: "przesyłka opóźniona" a nie mam już możliwości jej zwrotu z powodu przekroczenia 14 dni. Z tego co się orientuję 14 dni na zwrot powinno płynąć od momentu otrzymania przesyłki. Więc co się dzieje? Dlaczego Allegro łamie swój regulamin i obowiązujące prawo? 
 
Czy będzie się dało normalnie ją odesłać później jak dostne ta paczkę bo też trochę ona długo idzie już było powiadomienie że jest w drodze 26 czerwca, a nagle jest opóźniona, a jest już 5 lipca I trochę długo jej nie ma i nie wiem czy przyjdzie w ogóle 
oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Tym sie nie przejmuj że minęło 14dni w systemie, masz tak jak napisane 14dni od chwili otrzymania. Martw się czy otrzymasz przesyłkę, zawsze masz dyskusję ze sprzedającym.

oznacz moderatorów

Client:100932429
#7 Wielbiciel#

Tak mam normalny kontakt z sprzedającym ale martwię się że nie dojdzie nagle ta paczka  

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

tracking paczki z Chin dostaniesz na polskiej granicy. Dojdzie za jakiś miesiąc od zamówienia szybko nie będzie. System źle liczy zwroty terminem 14dni 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:100932429 Jak minie czas dostawy to zaczniesz się martwić.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:100932429 system to zmieni na 14 dni jak odbierzesz paczkę 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 i co ? ... ONE dla wszystkich , ja się już przygotowuję od ...hehe miesiąca , a stracha mam potężnego .

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:100932429 jeszcze przesyłki nie masz , a już myślisz o zwrocie , tylko jedno mnie martwi , a mianowicie KOSZT ZWROTU  bo do Chin nie ma darmowego ze smarkiem .

oznacz moderatorów