anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Szybka wyprzedaż Mi band 4 w ramach SMARTWEEK - czy to możliwe?

kont_
#7 Wielbiciel#

Kto z was również doznał zniesmaczenia z oferta MiBand 4 w Smart week?

9712793649

https://allegro.pl/oferta/xiaomi-mi-band-4-opaska-sportowa-9712793649

Tydzień przed info że dostępnych 4099sztuk, kliknąłem dokładnie o 18:35 i gdy wybrałem opcję dostawy już był ERROR na stronie.

Po 10 sekundach komunikach: Sprzedaż zakończona i opisem, 1276 osób kupiło 1276 sztuk.

Więc ja PYTAM - a gdzie reszta z reklamowanych 4099 sztuk??

ŚCIEMA!!!

a teraz jak się wejdzie na www z ta aukcją to oczywiście pisze że sprzedano 4099

Dla zainteresowanych mam screeny z wszystkiego co tutaj napisałem - chętnie udostępnię aby ktoś wrzucił na sień na jakieś portale by Allegro miało się czego wstydzić...

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Tak samo jak w tej ofercie https://allegro.pl/oferta/telewizor-samsung-ue55tu7172-4k-uhd-55-cali-9722323295

100 sztuk telewizorów sprzedało się w ciągu 5 sekund 🙂 Moderator potwierdził.

Ciekawi mnie czy to w ogóle możliwe. Jeżeli jakimś cudem to możliwe,  to współczuję Allegro pakowania jutro kilku, jak nie kilkunastu tysięcy paczek z ofert o wysyłce 24H 😉

oznacz moderatorów

Client:79577720
#14 Krzewiciel#

@DarkStoorM Co to za promocja skoro np tu: https://allegro.pl/oferta/telewizor-samsung-ue55tu7172-4k-uhd-55-cali-9770301170 jest taniej? Czy cena 1899 nie jest tą cena promocyjną? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:79577720  Czasem wszystko zależy od promowania, niektórzy nie potrafią wyszukać niższych ofert.

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@Client:79577720  Bo promocja na Allegro to nie promocja 😉

Do Smart Week mogłeś zgłosić ofertę w ten sposób:

Wystawiasz nowy przedmiot, którego cena rynkowa wynosi powiedzmy 119zł. Przy zgłaszaniu do Smart Week Allegro narzuca jakiś tam rabat od ceny, którą masz w ofercie. Myk polega na tym, że przy zgłoszeniu jest informacja "średnia cena sprzedaży tego przedmiotu wynosi [x]", co nie jest prawdą, bo zmieniając cenę w ofercie ta ich wartość również się zmieniła 😉

Równie dobrze mogłem zgłosić przedmiot sprzedawany w cenie 119zł uprzednio zmieniając cenę w ofercie na 259zł i dać cenę na Smart Week 109 czy mniej, robiąc 60% "rabatu" 😉

To samo dzieje się w strefie okazji.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@DarkStoorM Tak samo działa wszędzie, w każdej tzw promocji, okazji itd.

oznacz moderatorów

filatelista_2007
#10 Popularyzator#

@Client:79577720  Wcześniej było 1399zł. Skończył się smart-week więc w podglądzie nie widać, że była promocja

oznacz moderatorów

Client:79577720
#14 Krzewiciel#

@filatelista_2007  dzięki o to mi chodziło 🙂

oznacz moderatorów

ACCURON
#13 Ambasador#

mi sie udalo kupic mi banda

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@kont_ Już jest o tym przynajmniej ze 2 wątki na forum.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@kont_ No pewnie są wątki, gość wchodzi i z emocji zakłada nowy post. Oczywiście że ściema.

oznacz moderatorów

paw-pc
#1 Nowicjusz#

Mialem identycznie. Kupilem 18:35 gdy bylem w opcjach dostawy i zaznaczylem odpowiednią opcję wyskoczył błąd i wyrzuciło  mnie ze strony. Po czym dostalem info ze aukcja zakończona. Masakra. Czy ktos wie gdzie zgosic reklamacje z tego tytułu ?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@paw-pc A na czym miałaby ta reklamacja polegać? Przekonany jestem że to kompletnie bez sensu. Będzie wina po twojej stronie.

oznacz moderatorów

migmig
#7 Wielbiciel#

ja też kupiłam, ale zapłacić już nie mogłam, sprzedaż zakończona

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@kont_ w ciągu kilkudziesięciu sekund sprzedało się 4990 opasek. Dla zobrazowania, jak to wyglądało - poniżej fragment z listy kupujących. Nie wiem, co widziałeś na stronie, być może liczba sprzedanych nie odświeżyła się dostatecznie szybko, nie zmienia to faktu, że kupujących było 4990 (każdy kupił 1 sztukę).

msniezek_0-1601883299939.png

 

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Adekpol
#13 Ambasador#

Nawet jeśli to co za różnica, nie udowodnisz im tego że podbijają sobie tak statystyki (jedynie gdyby sąd kazał pokazać wszystkie 4000+ numerów listów przewozowych z tym produktem) 

Każdą z rzeczy mogą sobie dobrowolnie edytować i podejrzewam że zdarzają się takie sytuacje, no ale to ich podwórko i ich zabawki, podejrzewam że wielu z was gdyby miało pod sobą taką strone, to również by kombinowało na różne sposoby 😀 

Taki kraj

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@Adekpol moje deklaracje (osobiste, z pierwszej ręki - po prostu widzę szczegóły wszystkich 4990 transakcji), że nic takiego nie miało i nie ma miejsca, pewnie Ci nie wystarczą.

Ale gdybym podejrzewał takie kombinacje, przede wszystkim zastanowiłbym się nad motywem - PO CO mielibyśmy tak robić? W jakim celu?

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@msniezek images.jpg

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Adekpol
#13 Ambasador#

A ja wiem, może pojawi się do tych 4k transakcji, 4k pozytywnych ocen żeby nie utracić SS 😂

Nie oceniam, nie znam powodów jeśli oczywiście jest to zrobione w jakimś celu, ale być może również faktycznie 4 tyś osób kupiło ten produkt w ciągu kilku chwil, mi to tito ogólnie róbta co chceta 😁

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@Adekpol Oficjalny sklep Allegro i utrata SS czy spadek w trafności albo jakości sprzedaży? Nie w tym życiu! 🤣

oznacz moderatorów