anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

To Allegro będzie teraz na całą Europę?

piimaa
#13 Ambasador#

Widać gołym okiem zmiany, dodano walutę EURO, lokalizacje, wpisano wszystkie kraje Unijne...

Można pogadać na ten temat?

Szczere pytanie: allegro postawiło już swoje paczkomaty gdzieś w Europie? Znane już są szczegóły jak to wszystko będzie wyglądało gdy ruszy pełną parą?

Rozumiem że allegro.pl zniknie i pojawi się allegro.eu, tak?

A co z Allegro-Lokalnym? Ubije w końcu te patologię ktoś? :))

Fajnie byłoby gdyby we wszystkich krajach Unii pojawiły się Allegro-Maty, bajer dosłownie. Ciekawe jak będą "hulać" przelewy po "zachodnich" bankach dzięki PayU. A PayU to w ogóle gotowe jest na taki myk?

Przepraszam że pytam, takie sobie Niemcy słyną z mega szybkich przelewów, wiele razy osobiście wpłacałam coś w Niemczech i tego samego dnia było już u kuzynki w UK (obce banki). Czy PayU przyzwyczajone do przetrzymywania środków przez dobę oraz te "bardzo niemądre" księgowania między-bankowe (3,4 razy w ciągu dnia na terenie RP) ... udźwigną takie nowe Allegro?  Przecież, tych na zachodzie to szlag trafi po całości jeśli jakimś GOLD-PLATINUM-MASTER-CARDem zapłacą za coś rano i tego samego dnia nie dojdzie :))  

Pytanie poboczne: a nasi "nadwiślańscy" sprzedawcy + ta cała "polska" kulturalna mentalność to nie ubiją tego nowego Allegro zanim wstanie z kolan na nóżki?  Szczerze pytam, zero szyderczości... bo ... już widzę rzetelne opisy + koty w workach :)) heheh. 

Pytanie poboczne 2: a Allegro pomyślało choć przez chwilkę aby zaimplementować do systemu coś w deseń "Google Translate" i skonfigurować to tak, aby użytkownik (np. kupujący) miał opis produktu w oryginale a pod np. spodem opis już przetłumaczony?

Pytanie poboczne 3: dość szczere, czy sprzedawcy na nowym unijnym Allegro będą mieli opcje WYSYŁKI TYLKO DO SWOJEGO KRAJU czy będą systemowo zmuszani do wysyłki na całą Unię? Jak to zostanie rozwiązane? Pytam, bo gdyby takiego musu nie było to na nic zda się istnienie takiego portalu, większość produktów  będzie od ludzi ale nie dal ludzi, bo np. ktoś nie będzie chciał wysyłać z Francji czy też Włoch do Polski i analogicznie...

Może pora o tym pomyśleć już teraz zanim to ruszy po całości? Użytkownik (sprzedawca) przyzwyczaiłby się do takiego systemu i w przyszłości nie byłoby problemów takich, jak są tu teraz nad Wisłą. W Polsce nadal 90% sprzedawców nie wyśle towaru za granicę, nawet do Unii. 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@piimaa O zmianach, które wprowadziliśmy dzisiaj, piszemy tutaj. Zmierzamy do tego, by rozwijać ofertę dla zagranicznych sprzedających i kupujących. O kolejnych zmianach w tym obszarze będziemy Was informować na bieżąco.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

piimaa
#13 Ambasador#

Fajnie, ale torchę ubogo. Co mam na myśli? Ino ano paczkomaty :)) Ludzie, niech ktoś wreszcie to zrobi :))   To byłby strzał w dychę, gdyby we wszystkich krajach unijnych allegro zamontowało swoje paczkomaty, ja wiem, wiem ile to kosztuje i tak dalej ale... wtedy handelek na allegro miałby sens. Serwis konkurencyjny -e-baj- zrobiłby baj-baj 🙂

 

oznacz moderatorów