anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Towar niezgodny z opisem

PERFEKT-HAFT
#7 Wielbiciel#

1 lipca dokonałem zakupu na aucji  3dnioweokazje_pl    produkt  AGREGAT MALARSKI NITEO GUN HVLP KOMPLETNY ZESTAW 

 

w opisie jest napisane 

Agregat 100% sprawny technicznie.

Stan wizualny idealny, brak widocznych śladów użytkowania.

 

Niestety   od otwarcia przesyłki okazało się ze produkt był uzywany   , wymazany od farby , w ciagu pół godziny zgłosiłem problem do allegro   i rozpocząłem dyskusję .towar odesłałem , kupiłem taki sam w sklepie , Pani twierdzi że nie zwróci mi pieniedzy o które toczy się dyskusja w allegro tylko odeśle mi produkt   .Ale on już nie jest mi potrzebny , Pani jest bardzo niemiła , jest pryuwatym sprzedającym i twierdzi ze ma prawo nie zwrócić mi pieniędzy , moje pytanie ..Chcę odzyskać moje pieniądze i w jaki sposób mogę je egzekwować

 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

xyz96
#21 Demiurg#

W Dyskusji poproś o pomoc pracownika Allegro. Sprzedawca nie musi od razu oddawać pieniędzy, może towar wymienić na zgodny z opisem. W takim przypadku ponosi koszty reklamacji, czyli zwraca też koszt odesłania. Jeśli nie może wymienić, zwraca wszystkie koszty. Wyraźnie widać, że kupiłeś towar używany, a miał być bez śladów używania. Powystawowy nie oznacza używany.

oznacz moderatorów