anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Towar tymczasowo składowany w innym paczkomacie.

Client:51936429
#10 Popularyzator#

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

Mieszkam niedaleko paczkomatu Allegro One. W czasie Covid19 rzadko paczki trafiały do tego paczkomatu i było to zrozumiałe. Niestety ten zwyczaj się nie zmienił. Bardzo często przesyłki idą kilka dni, a czasem po tych kilku ukazuje się wiadomość: "przesyłka opóźniona". Tu istnieją dwa problemy .Pierwszy to fakt, że wielu sprzedawców pisze , że doręczenie "jutro , jeżeli zamówione dzisiaj przed np: 12:30". Przy zamówieniu do NORMALNYCH paczkomatów to działa. Przy tym konkretnym , niestety nie. Drugi problem to fakt, że zamówienie jest często składane z powodu tej obietnicy, ponieważ jest potrzebne w określonym czasie (przykład :prezent). Często ten automat NIE ISTNIEJE na planach. Jeżeli to jest tak popularny paczkomat, to może czas dostawić następny w tej lokacji. Paczkomat stoi przy ogólniaku i z pewnością ma wielu klientów. Osobiście nie lubię zawiadomień, że moje 3 przesyłki są w innym paczkomacie, około 1.5 km ode mnie. Wiem, że osoby ze społeczności zwykle się wypowiadają, ale prosiłbym moderatorów o komentarze na ten temat.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

RaBarbar_ka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:51936429 jeśli automat paczkowy jest przepełniony, może nie pojawiać się na mapie podczas składania zamówienia. Wskaż jego lokalizację, a przekażemy sprawę w odpowiednie ręce. Możesz również samodzielnie zgłosić zapotrzebowanie na nowy automat.
Nawiązując do przewidywanego czasu dostawy, jest on wyliczany przez algorytm, który bierze pod uwagę wcześniejsze wysyłki sprzedającego oraz działania przewoźników. Czas dostawy deklarowany przez sprzedającego znajdziesz w zakładce "Dostawa" w ofercie. 

   Basia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:51936429
#10 Popularyzator#
  • Basiu, Paczkomat jest w Gdyni. ul. Mikołaja Kopernika 32. Wiele moich zamówień, to ponowne, lub nawet wielokrotne na przestrzeni jakiegoś czasu. Ten obiecany czas dostawy spełnia się w innych automatach. Nie wiem dlaczego ten nie ma szczęścia.Chętnie zgłosiłbym zapotrzebowanie na nowy dodatkowy paczkomat, ale nie mam udziałów w Allegro. To nie mój biznes i jestem tyko klientem.  Osobiście podejrzewam NIEDOSTĘPNOŚĆ kurierów. Używam paczkomatu przy Politechnice Gdańskiej i za wyjątkiem jednego kuriera, który niszczy przesyłki, tam nie ma żadnych innych kłopotów. 
oznacz moderatorów

RaBarbar_ka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:51936429 dziękuję za informacje. Zgłaszam temat w odpowiednie ręce 🙂

   Basia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:51936429
#10 Popularyzator#

Serdecznie dziękuję! Pozdrawiam.

oznacz moderatorów

Client:51936429
#10 Popularyzator#

Odebrałem trzy przesyłki z paczkomatu odległego o 2 km od mojego w dzielnicy. Paczkomat w którym były składowane przesyłki Legionów 122 jest przeszło dwa razy dłuższy od tego na Kopernika 32 , a nie jest w wyeksponowanym miejscu, ani zbyt wielkiej dzielnicy. Może byłoby dobrze powiększyć paczkomat w mojej dzielnicy. Sama obecność trzech szkół z pewnością zapewni klientów.

oznacz moderatorów

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@Client:51936429 dziękuję za sygnał. Przekażę tę sprawę do odpowiednich osób w Allegro. Dziękuję za Twoje zaangażowanie. Bardzo to doceniam 🙂

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów