anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Transakcja anulowana, brak zwrotu środków

MAMY ROZWIĄZANIE!
e-30_2004
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry, 25 czerwca zakupiłem pomyłkowo dwa opakowania czekolady do fondue. Bezpośrednio po transakcji zorientowałem się, że popełniłem błąd. Transakcja została anulowana z informacją, że nastąpi zwrot środków. Zwrotu nie ma do dnia dzisiejszego. Po kontakcie z mojej strony  sprzedający poprosił o przesłanie danych do przelewu. Niestety na tym etapie kontakt się urwał pomimo mojego ponaglenia. Nie mogę otworzyć dyskusji nt. transakcji ponieważ została ona anulowana. Jakiś pomysł na rozwiązanie problemu? Pozdrawiam serdecznie

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
mdrogeria
#21 Demiurg#

e-30_2004 otwórz dyskusję i żądaj wyjaśnienia

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@mdrogeria, napisał, że nie może otworzyć dyskusji. Jedyny ratunek w tej sytuacji @xyz. Na pewno wie co robic🙂

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

No właśnie Allegro blokuje skuteczne Dyskusje po anulowaniu zakupów, dlatego niektórzy sprzedawcy to wykorzystują i nie oddają pieniędzy. Poproś w związku z tym o pomoc Allegro przez ten formularz; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5...

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@xyz96 myślę że to jest niedopracowany twór, często sprzedawca nie wie że ma anulowane bo w menadżerze sprzedaży to się nie wyświetla, jest nie dopracowane 😞 Allegro powinno w takim przypadku automatyczne zawracać kasę z payu, usuwać zamówienie i zawracać prowizję było by mniej roboty i szybciej 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów
miliarderzy
#12 Orędownik#

Da się w takiej sytuacji wystawić komentarz?

 

Skoro kasa i tak do zwrotu, to osoba wyżej ma rację: powinno się to dziać automatycznie.

oznacz moderatorów