anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Transakcja anulowana.

Evaaa87
#1 Nowicjusz#

Wczoraj płaciłam za przedmioty. Coś było nie tak i nie pobierało pieniędzy więc anulowałam płatność i zapłaciłam z innego konta. Co się dziś okazało wczorajsze anulowane zabrało dziś.. Co zrobić, gdzieś zgłosić, czy czekać na oddanie pieniędzy? 

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

xyz96
#21 Demiurg#

Anulowana płatność wróci do Ciebie automatycznie w ciągu 2-3 dni roboczych. Nigdzie nie musisz tego zgłaszać.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Evaaa87  ode mnie jako bonus : https://sjp.pwn.pl/

 

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@pinsplash  Ale to taka nowa forma "rozliczeń", czepiasz się, za kilka lat, nikt z nowej młodzieży nie będzie potrafił napisać, kilka podstawowych słów.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Niektórzy starsi już nie potrafią 🙂

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@xyz96  Ooo...  małolat  się  trafił?

Jest wielu starszych  którzy tutaj piszą  i  piszą doskonale.  Co nie wyklucza  tego że są też  tacy  którzy  komputera nie potrafią uruchomić,  a pisać, też niewiele piszą  lub wcale.  Ale  to nie ma nic do rzeczy.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@br. niektórzy tylko gotowce wklejają, więc błędy im nie straszne, no może czasem tylko zły link wkleją 😁

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@LEW433   Za kilka lat?  Obecnie już  wielu  nie potrafi  zdania  sklecić,  vide  "akumulator pad"

@pinsplash   Czytam któryś raz i nie widzę  w  którym miejscu autorka  zbłądziła.  Czyżby mnie też już dotknęło?

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@br. zdaje się, że moderacaja zadziałała, ale była "tranzakcja""🙂szkoda,  że nie usunięto od razu zbędnych wpisów😁

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@konto zamknięte , @pinsplash  "Tranzakcja"  to  allegrowy slang,  jak pamiętam  to dawniej  prawie  we  wszystkich  opisach  aukcji  i  w komentarzach  był ten błąd  i nikt  na to uwagi nie zwracał.  Teraz jest  wyraźna poprawa.  Więc  autorka moim zdaniem  do  starej gwardii  należy.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@br. czasy się zmieniają, trendy też 🙂 moderacja zarządziła, że teraz będzie "transakcja"🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Gorzej jak zacznie się trans-akcja, uważajcie bo dzisiaj nad nami czuwa"eugeniusz" a może ".euksztof". Już tu dawało popisy swojego "humoru". i wyższości.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Dawno bana nie było?

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@LEW433  czytalam dzisiaj trochę, faktycznie, jest trans😁

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Prawda, transakcja. Oj dzisiaj atmosfera gęstnieje, już któryś raz czytam o groźbach, banach.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@LEW433 a co dostałeś już proroctwo bana, może to wróżka😂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Rano czytam proroctwo bana dla @Knowhere, teraz dla siebie, chodzi o rana(nawet od kilku dni) i prowokuje, docina i się odgraża. Może w czasie pandemii brak jakiegoś leku.😁

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@LEW433 zgłoś do msniezek, może poda jej lek

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Nie ma ratunku.😁

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@LEW433 trzeba próbować, chociaż jak zgłosisz, to sam możesz dostać bana 😂 

oznacz moderatorów