anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ukrywanie sprzedających

sasiadstar
#7 Wielbiciel#

Czy możecie dodać funkcję ukrywania niechcianych sprzedających. Z niektórymi nie da się handlować bo są nierzetelni i po co potem odsyłać towar.

Przykład drugi raz się naciąłem na tego samego sprzedającego bo zapomniałem żeby od niego nie kupować.

W aukcji dostawa pojutrze czas rzeczywisty tydzień.

I już nerwy a zależało mi na czasie.

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Możesz anulować i kupić u innego .

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@sasiadstar Dziękujemy za sugestię. Obecnie nie planujemy wprowadzenia takiego rozwiązania.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@sasiadstar 
Poproś sprzedającego aby dodał Cię do listy swoich nieaktywnych kupujących. Wówczas już istniejące zadziałają mechanizmy Allegro - i nie kupisz (nawet przypadkowo) nic od niego.

 

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Sprzedający mają kilka kont, najlepiej jest patrzeć na adresy firm.😁

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Oj też by mi się o przydało. Też paru nie lubię. A ciężko po roku nicki pamiętać. Przypomina się dopiero jak znowu z nimi kłopot. Przy okazji czarna lista kupujących mogła by działać również na lokalnym, bo analogicznie też bywają dziwni. Czasem 1/1000 klient trafi się dziwny i się nie chce mieć z nim nic wspólnego, a tu nagle na lokalnym kupuje mimo czarnej listy na głównym allegro i od nowa człowiek się przez niego stresuje.

oznacz moderatorów