anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ulubione wyszukiwania - kolejna funkcja zaorana?

Czaplicki-PL
#8 Zapaleniec#

Korzystałem przez lata z funkcji powiadomień o nowych ofertach, produktów trudno/rzadko dostępnych. Od jakiegoś czasu funkcja ta straciła całkowicie sens, bo dostaję dosłownie spam alertów z ofertami, które nijak mają się do moich poszukiwań. Rozumiem, gdy produkt jest podobny, sprzedający może wprowadzać w bład, ale po 1. przez lata działało to dobrze po 2. na załączonym screenie widać jak absurdalnie 'działa' to teraz.

Szukam 'stanisław szukalski album', dostaję ofertę która ma w tytule tylko 'Stanisław'. To jest nagminne, po prostu już doszedłem do konieczności wyłączania tych wyszukiwań bo to nie ma sensu, to jedno z moich ostatnich i pożegnanie z tą funkcją. Chyba, że jest szansa poprawy?
sdasdadsadsadsadsa.jpg

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Czaplicki-PL dziękuję za Twoje zgłoszenie! Rozumiem, że to denerwujące, przekazałam Twoje uwagi do zespołu, który zajmuje się zakładką Ulubione. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

-Sainkho-
#14 Krzewiciel#

@Czaplicki-PL U mnie była taka sama sytuacja. Miałam ustawione wyszukiwanie rzadko dostępnego etui na narzędzia określonej marki, a dostawałam masowe powiadomienia o narzędziach tejże marki. Pomogło ustawienie w filtrach limitu kwotowego, ale to tylko dlatego, że etui jest tańsze niż narzędzia. Pomyśl, czy w Twoim przypadku dałoby się ustawić jakiś filtr eliminujący ten spam.

oznacz moderatorów

Czaplicki-PL
#8 Zapaleniec#

Dzięki, wiem - czasem kombinuję, ale nie zawsze się da. Szczególnie w przypadku książek/muzyki 🙂 

oznacz moderatorów