anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ustawienia danych a przesyłka InPost

MAMY ROZWIĄZANIE!
Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

Mam nietypowe pytanie. Zainstalowałam aplikację mobilną InPost do zdalnego otwierania skrytek. Jak na złość na mój numer nie otrzymałam kodu weryfikacyjnego.

Podałam więc inny numer telefonu i kod otrzymałam.

W ustawieniach mojego konta Allegro dot. przesyłki podałam ten drugi numer telefonu.

Mam teraz pytanie, czy manager paczek InPost pobiera adres do wysyłki i numer telefonu do wygenerowania etykiety z tych ustawień, czy muszę zmienić także numer podany w ustawieniach konta?

Przepraszam, jeśli coś poplątałam.

 

Wiola
oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
br.
#21 Demiurg#

@Wioletta2701  Czy nie łatwiej  zapytać w InPost?

https://inpost.pl/kontakt

oznacz moderatorów
Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

@br. Chodzi mi o to, że numer telefonu podajemy w dwóch miejscach na koncie użytkownika. W jednym miejscu do zmiany numeru telefonu wymagane jest podanie kodu, jaki przesyła serwis smsem. W drugim miejscu z danymi do przesyłki numer ten mogłam zmienić sama.

Chciałam zapytać, czy informacje do wygenerowania etykiety, w szczególności numer telefonu pobierane są z zakładki dane do przesyłki? Chodzi mi o to, by otrzymać kod do zdalnego otwierania skrytki na smsa. 

InPost mi tu raczej nie pomoże, bo nie ingeruje w ustawienia na kontach użytkowników Allegro. 

Wiola
oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@Wioletta2701 Przecież skrytki w paczkomacie zdalnie nie otwierasz żadnym kodem, tylko przyciskiem w aplikacji inpostu. W telefonie musisz mieć włączoną lokalizację (GPS) i internet, żeby to zadziałało.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

@Knowhere

Nie korzystałam dotąd z tego rozwiązania. Obserwując ludzi, którzy zdalnie otwierali skrytkę paczkomatu wpisywali coś  w telefonie, może dlatego sądziłam, że to kod.

Mnie chodzi głównie o to, że w zakładce danych do wysyłki zmieniłam  numer telefonu, na który zarejestrowałam aplikację.

Jest jeszcze podany numer w ustawieniach konta - tam mam podany mój numer, na który nie mogłam zarejestrować aplikacji InPost.

Z której zakładki manager paczek InPost pobiera numer telefonu?

Wiola
oznacz moderatorów
akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

Numer zarejestrowany w aplikacji i numer w danych do wysyłki muszą być zgodne,

oznacz moderatorów
Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

@akcesoria-net-pl

Tak, numery te są takie same 🙂 Jeśli z tej zakładki pobierany jest także numer telefonu, to już wszystko jasne 😊

Wiola
oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@Wioletta2701   Naprawdę namieszałaś innocent

Menadżer paczek służy  do wysyłania paczek,  numer telefonu jaki tam wpisałaś  jest na  stronie InPost w Menadżerze paczek.

Numer telefonu którym się posługujesz na Allegro  masz  w  Twoich danych na Allegro.

Jezeli kombinujesz  zmienić numer telefonu na taki na którym będzie działać aplikacja  to najlepiej  wejdź  na  swoje dane   w  Allegro i tam zmień  na  taki numer który będzie  pasował do wszystkiego.

Bo tak jak teraz to nikt nie  zgadnie co jest  do czego.

oznacz moderatorów
Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

@br. Sorki, że namieszałam, ale trudno mi opisać, zwłaszcza, jak zmierzam się z tym po raz pierwszy. Dzięki 😊 

Wiola
oznacz moderatorów
akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

manager paczek InPost pobiera numer telefonu z danych do wysyłki

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów