anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Usunięty negatywny komentarz

MAMY ROZWIĄZANIE!
piotros29
#7 Wielbiciel#

Witam, chciałem się dowiedzieć dlaczego mój negatywny komentarz został usunięty ze strony sprzedawcy, który prowadzi nie etyczną praktykę oszukiwania  kupujących?

Sytuacja wygląda tak że jakiś czas temu kupiłem kompresor klimatyzacji od pewnego sprzedawcy, jak się okazało ten kompresor to był złom.

Po przepychankach ze sprzedawcą wystawiłem negatywny komentarz, w którym opisałem sprawę i zaznaczyłem że sprzedawca płaci za usuwanie/zmienianie negatywnych komentarzy tak aby wprowadzić innych w błąd.

Teraz na stronie tego sprzedającego niema śladu po moim komentarzu

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16
LEW433
#21 Demiurg#

Sprzedający nie usuwa komentarzy, mógł pisać do Allegro prośbę o usunięci, jeżeli został osunięty to naruszał regulamin Allegro. Wystarczy tam po jednej gwiazdę a w komentarzu jak napisałeś że płaci to oczywistym było że usunęli. Napisz powtórnie pomijać to.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@piotros29 Podaj mi proszę numer tego zamówienia 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
piotros29
#7 Wielbiciel#

A proszę: f99298a0-c73d-11ed-93c3-55548d9f1dab

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@piotros29 Oceny prezentujemy z ostatnich 12 miesięcy — starsze oceny nie są widoczne. W przypadku Twojego komentarza ten termin już upłynął, dlatego nie widać oceny. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
piotros29
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za pomoc 🙂

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@piotros29 Napisałeś coś czego zabrania prawo czyli pomówienie "sprzedawca płaci za usuwanie negatywnych komentarzy" .Równie dobrze za takie sugestie ten sprzedawca może cię pozwać a komentarz taki usuwa allegro jako nieregulaminowy. Nawet jak był problem z towarem to nie możesz tak oceniać bo sam możesz tego żałować.

oznacz moderatorów
piotros29
#7 Wielbiciel#

To nie było pomówienie bo mi sami to proponowali kilka razy

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie piszę że to pomówienia, tylko są rzeczy których bez wyroku sądu nie wolno pisać publicznie.

oznacz moderatorów
firmakrzak
#11 Animator#

@LEW433 bez wyroku nie można pisać, że sprzedawca płaci za usunięcie komentarza, jeśli płaci za usunięcie komentarza?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie napisalem konkretnie co, nie znamy całego komentarza, widocznie były powody do usunięcia. Ciekawe czy zgłosił tego sprzedającego do Allegro!

oznacz moderatorów
piotros29
#7 Wielbiciel#

@LEW433  wiecie są firmy które celowo wprowadzają w błąd i prowadzą pokrętną politykę żeby tylko ukryć ich "fachowość".

A taka polityka to nie najlepiej świadczy o firmie, jakby wtedy (gdy kupowałem kompresor) ktoś napisał komentarz że w ten sposób oszukują potencjalnego klienta to nie kupiłbym od nich nic. A tak to aut stało jakieś 2 tygodnie przez ich "regenerowane" kompresory.

Są firmy które ze swoją mentalnością z poprzedniego systemu czy wczesnych lat 2000 powinny być zamknięte. Więc nie denerwujmy się na siebie bo nie oto chodzi 😉 

oznacz moderatorów
Client:123448830
#7 Wielbiciel#

Firmy, które celowo wprowadzają w błąd klientów i prowadzą pokrętną politykę, zasługują na krytykę. Takie praktyki nie tylko szkodzą klientom, ale także podważają zaufanie do całego sektora biznesowego. Ważne jest, aby konsumenci mieli możliwość dowiedzieć się o rzeczywistych doświadczeniach innych osób, ponieważ może to pomóc uniknąć podobnych problemów w przyszłości.

oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

@Client:123448830 a jak zweryfikujesz, czy komentarz jest faktycznie od niezadowolonego klienta, czy może od konkurencji, która chce zniszczyć dobrą reputację sprzedawcy ?

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
firmakrzak
#11 Animator#

@mikeza ale to nie jest żaden argument za tym, aby komentarze usuwać.. chyba, że sprzedawca ma jakieś mocne dowody na to, że to konkurencja.

Myślę, że w zdecydowanej wiekszosci negatywy nie są od konkurencji.

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Allegro mogło go usunąć jak komentarzem o stanie urządzenia obrzuciłeś sprzedawcę a nie produkt .Są dwie różne oceny i każda opinia powinna być być wystawiona w odpowiednim miejscu i może to został popełniony błąd i zgodnie z regulaminem allegro go usunęło. Pytaj allegro o powód jego usunięcia bo sprzedawca nie ma takich mocy by sam się oczyścić.

oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

@firmakrzak allegro nigdy nie usuwa komentarzy bezpodstawnie. Przez 20 lat zdarzyło mi się, może raz, czy dwa że usunęli, więc trudno mówić tutaj o jakimś trendzie w tej kwestii.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów