anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Uwaga na mail alleqro@gtafastmoney.pl  podszywa się pod allegro i pod pozorem zaległych opłat próbuje wyłudzić przelew. U mnie była to kwota zaległości w mailu 2,54 zł a rzeczywisty przelew 300 zł.

Highlighted

Opłata zobowiązania

#1 Nowicjusz#

Hej !

Dostałam dziś takiego e maila . Myślę że to żart.wirus itp. Sprawdzilam na allegro. Żadnych zobowiązań wobec allegro nie mam 🙄poniżej wklejam treść emaila 

Szanowny Pani/Panie,

Do dnia dzisiejszego nie odnotowaliśmy wpłaty Twojego zobowiązania. Zobowiązanie na dzień dzisiejszy wynosi 2.32, aby zapobiec blokadzie konta prosimy o natychmiastową wpłatę. Brak wpłaty równoznaczny jest z rozwiązaniem umowy, blokadą konta i przekazaniem długu do windykacji.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Odp.: Opłata zobowiązania

#10 Popularyzator#

To nie jest żart, to złodzieje próbują wyłudzić hasła do logowania na Allegro, do logowania w banku itp. Niczego nie klikaj i usuń to dziadostwo.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#9 Pomysłodawca#

@xyz96, podaj linka do zbioru takich postów 🙂
a modki pewnie zaraz połączą ten z tamtymi 😛

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#10 Popularyzator#

na tym forum to jak z koronwirusem

codziennie nowe przypadki i ciągle te same maile

widać, że to forum nie spełnia swojego zadania skoro ludzie nie czytają lub nie wyszukują czy ten problem juz pojawił się wcześniej i jak go rozwiązano

ile będzie takich samych maili jutro?

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#10 Popularyzator#

@RED To jest niestety problem ogólnonarodowy ( zacytuję Twoją wypowiedź) : ludzie nie czytają

_______
BRÓSLI
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#1 Nowicjusz#

Dostałem to samo, to podpucha... wystarczy spojrzeć na maila z jakiego zostało to wysłane. Prawidłowy byłby costam@allegro.pl a nie, jak w moim przypadku  Bez tytuł.png

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Kolejni oszuści

#7 Wielbiciel#

Godzine temu wiadomość od alle@trspay.pl a w treści brak uregulowania wynikającego z zobowiązań na Allegro i zapłata w wysokiści 2.32zł. Na dodatek dostałem taką wiadomość na adres e-mail na którym nie mam konta na allegro!

sdfsf.JPG

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Odp.: Kolejni oszuści

#10 Popularyzator#

@mlynos1  Już wszyscy o tym wiedzą 🙂

Ula

Ula
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#10 Popularyzator#

@WREDZIA-W1  No co Ty pierwszy post dzis 😄 powinni to jakoś podwiesić czy baner jak zakłada sie nowy temat na forum 🙂

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#10 Popularyzator#

Bo to spam jest sporo wątków na forum, maile biorą z list mailingowych i wysyłają jak leci a nóż ktoś sprzeda dane do konta bankowego 🙂

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

oszuści

#7 Wielbiciel#

Witajcie dostałem maila z adresu

Allegro Sp. z o. o.

payoner@payoner.pl

o treści:

Do dnia dzisiejszego nie odnotowaliśmy wpłaty Twojego zobowiązania. Zobowiązanie na dzień dzisiejszy wynosi 2.32, aby zapobiec blokadzie konta prosimy o natychmiastową wpłatę. Brak wpłaty równoznaczny jest z rozwiązaniem umowy, blokadą konta i przekazaniem długu do windykacji.

Sprawdziłem w profilu, nie mam żadnej zaległości, toteż informuje o prawdopodobnej próbie wyłudzenia.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Odp.: oszuści

#10 Popularyzator#

Spam jest więcej takich wątków, nie klikać usunąć i zapomnieć 😉

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Fałszywy mail

#7 Wielbiciel#

Dziś otrzymałam wiadomość na maila ,że mam nie załacony rachunek w kwocie 2,32 zł z grożbą zamknięcia konta i podania do windykacji, widać od razu ,że to chodzi o wyłudzenie dostępu do konta bankowego,uwa żajcie, Allegro powinno wysłać odpowiednie ostrzeżenia dla allegrowiczów.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Odp.: Fałszywy mail

#10 Popularyzator#

Tak tak wszyscy wiemy o tym jest kilka wątków na ten temat, nie klikać, kasować 🙂

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Odp.: Fałszywy mail

#9 Pomysłodawca#

buj siem! kosmici to wysłali! jusz niedógo pszylecom po ciebje!

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Prosimy o natychmiastowe uregulowanie zobowiązania!

#1 Nowicjusz#

przyszedł mi taki mail 

Prosimy o natychmiastowe uregulowanie zobowiązania!
24 mar 2020 17:46 (5 minut temu)
Allegro Sp. z o. o. 
do
Odpowiedz

Szanowny Pani/Panie,

Prosimy o wpłatę 2.32.

ZAPŁAĆ

Potwierdzenie rejestracji oznacza akceptację Regulaminu Allegro.

Masz pytania? Skorzystaj z Centrum Pomocy 

Pobierz aplikację Allegro, kupuj gdziekolwiek jesteś

Allegro.pl sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Grunwaldzkiej 182, 60-166 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000635012, kapitał zakładowy: 34 000 000 złotych, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP 525-26-74-798, REGON 365331553

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Odp.: Prosimy o natychmiastowe uregulowanie zobowiązania!

#10 Popularyzator#

@aga_zeb Nastepujące kroki :

1. Przeczytaj posty o pishingu na tym forum

2. To nie jest email z adresu Allegro

3. Ni klikaj na nic, zignoruj

4. Napisz do allegro ( zgłoś)

Próba wyłudzenia hasła/pieniędzy

_______
BRÓSLI
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#1 Nowicjusz#

tak  mi się wydawało dziękuję

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#1 Nowicjusz#

Dostałam identycznego emaila.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#7 Wielbiciel#

to są fałszywe maile, chodzi o dostep do waszego konta bankowego,nie płaćcie!!!!

Odpowiedz
Ładowanie...