anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

UWAGA potencjalne oszustwo!

A100N
#8 Zapaleniec#

[edycja]

Takiego maila właśnie dostałem, nawet tam nie wchodzę, bo jest mocno podejrzany. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Client:48922749
#1 Nowicjusz#

Też dostałem maila, w którym osoba wysyłająca znała moje imię, nazwisko i nr telefonu oraz adres email. Danych tych nie udostępniałem w żadnych mailach, ankietach, itp...

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  zawsze jak chcesz sprawdzic legitnosc wiadomosci od allegro kliknij oznacz moderatorow

oznacz moderatorów

A100N
#8 Zapaleniec#

Już posłałem tego maila w odpowiednie miejsce (allegro) Ale oszustwo jest ewidentne, bo przyszła wiadomość na maila w ogóle nie powiązanego z moim allegro, poza tym z baaardzo starym nr telefonu...

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@A100N W tym przypadku wystarczy spojrzeć na adres, z którego została wysłana wiadomość. "test@jcdev.pl" z pewnością nie należy do Allegro. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

A100N
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi -Tak. "z pewnością" Ale klient nie musi znać wszystkich Waszych adresów. A i myślę, że nie informujecie nas o wszystkich Waszych adresach. Ja to wyłapałem, ale ktoś może stracić istotne dane. A wtedy Pani tok myślenia wydaje się "słaby"... Lepiej by było teraz porozsyłać do klientów TEN adres z przestrogą, niż pisać, że "z pewnością" to nie nasz adres... Więcej profesjonalizmu zalecam w dbałości o klientów 🙂

oznacz moderatorów