anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Uznanie reklamacji

mmaarrggiizz
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry, 

 

 

W dniu 9 lipca 2024r kupiłem na Aukcji allegro pompę do wypompowywania wody numer aukcji to 9345684946. Pompa dotarła do mnie i w dobrym stanie wizualnym więc zacząłem ja użytkować po około 15 minutach użytkowania pompa przestała działać. Więc zgłosiłem zwrot do sprzedawcy około 22 lipca 25 lipca sprzedawca otrzymała pompę i cisza. Nikt się ze mną nie kontaktował do czasu napisania przeze mnie wiadomości 4 września czyli po 6 tygodniach. Upomniałem się o zwrot środków za zakupiony towar. Sprzedawca poinformował mnie, że pompa została naprawiona przez ich serwisanta i nie zwrócić mi środków jedynie odeśle pompę rzekomo naprawioną do mnie ponieważ użytkowałem ją aby sprawdzić czy działa. Bardzo proszę o interwencje ponieważ nie interesuje mnie zwrot uszkodzonego produktu jedynie zwrot środków na konto. 

 

Pozdrawiam, 

Marian Giża  

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mdrogeria
#21 Demiurg#

@mmaarrggiizz prawo mówi jasno , w przypadku reklamacji sprzedawca ma prawo 1. naprawić produkt czyli doprowadzić do zgodności z umową , wymienić  na wolny od wad lub zwrócić środki 

Sprzedawca zdecydował się produkt naprawić , a Twoje ,,nie interesuje mnie zwrot uszkodzonego produktu jedynie zwrot środków na konto. ,, nie ma w tym przypadku najmniejszego znaczenia . 

Jeśli produkt ulegnie awarii ponownie i sprzedawca uzna reklamację za zasadną będziesz miał prawo odstąpić od umowy .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@mmaarrggiizz 14dni tyle ma sprzedający na rozpatrzenie reklamacji, po tym czasie reklamacja jest uznana, ale to prawda ze przy pierwszej może naprawić, otwórz mus dyskusję to zaraz zadziała nie może  w nieskończoność naprawiać :https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Jak znam życie decyzja zwrotowa wraz z uzasadnieniem jest u klienta na mailu tylko Pan czeka na gotówkę .,

oznacz moderatorów