anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Włamanie na konto, anulowanie transakcji, okrywanie ukrytych transakcji

zajeczycha
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry, wczoraj włamano się na moje konto, zmieniono adres e-mail i dokonano kilku zakupów. Zapłacono karta podpięta do konta. Chciałam wejść w kontakt ze sprzedającymi, żeby cofnęli transakcje i zwrócili mi pieniądze, jednak transakcje są ukryte. Proszę o "odkrycie" i pokierowanie, jak odzyskać pieniądze.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

@zajeczycha Nie podpinaj żadnych kart do konta Allegro - NIGDY, choć Allegro do tego zachęca i czasem płaci za to monetami. 

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/karta-platnicza-apple-pay-google-pay/jak-usunac-zapisana-kar...

oznacz moderatorów

zajeczycha
#1 Nowicjusz#

Kartę usunęłam - potrzebuje odkryć ukryte przez włamywacza transakcje, żeby je anulować!

Nie mogę ich anulować, bo ich nie widzę - o tym, ze kupił i zapłacił wiem z banku.

oznacz moderatorów

eklerka_83
#7 Wielbiciel#
  • Ta sama sytuacja - widzę anulowany zakup, ale nie ten, za który zeszła kasa z konta. Prośba o pomoc w odkryciu transakcji, kontakcie ze sprzedającymii odzyskanie pieniędzy.
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@eklerka_83 @zajeczycha Przywróciłam ukryte zakupy do Waszych zakładek.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Coś ostatnio włamania na konta są na porządku dziennym ,no mam nadzieję że allegro zbada temat i poprawi swoje udoskonalenia aby klienci przestali tracić pieniądze i swoje nerwy.

oznacz moderatorów