anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

włamanie na moje konto

paulkot1
#2 Obserwator#

dobry dzień. Czy ktoś może mi podpowiedzieć, dlaczego muszę zabezpieczyć swoje konto nowym hasłem i dwufazową operacją przez telefon, a ktoś ciągle rozsyła spam do innych użytkowników w moim imieniu, a ja dostaję tylko e-maile z odpowiedziami? Dziękuję

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mdrogeria
#21 Demiurg#

dlaczego ? .... dla własnego bezpieczeństwa .

oznacz moderatorów

paulkot1
#2 Obserwator#

Używam tłumacza, dlatego prawdopodobnie zaszło nieporozumienie. Mam bezpieczne konto. Mimo to ktoś wysyła mi spam, wiadomości, które nie są napisane przeze mnie, do innych użytkowników za pośrednictwem mojego konta

oznacz moderatorów

paulkot1
#2 Obserwator#

IMG_2004.jpeg

oznacz moderatorów

paulkot1
#2 Obserwator#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_

przychodzi mniej więcej co godzinę. Ktoś spamuje kogoś przez moje konto, a on odpowiada. Ciągle otrzymuję wiadomości spamowe na mój e-mail, z którymi nie mam nic wspólnego

IMG_2005.png

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@paulkot1 Wyloguj się z wszystkich urządzeń i zmień hasło.

https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/logowanie-i-haslo

oznacz moderatorów

paulkot1
#2 Obserwator#

@komis-bell 

Zrobiłem to wczoraj po południu. Od tego czasu spam stał się bardziej powszechny. Potrzebuję kogoś z Allegro, aby temu zapobiec bezpośrednio na moim koncie, zanim wydarzy się coś, na co nie mam wpływu i ktoś zostanie oszukany.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@paulkot1  Jeżeli jest tak jak piszesz to jest sygnał że ktoś włamuje się do twojego komputera (smartfona) i korzysta z twoich haseł.  Allegro nie zabezpieczy ci twoich urządzeń, najwyżej może zablokować konto żeby nikt z niego nie korzystał.

Nawet  jeśli założysz nowe konto włamywacz będzie miał od początku wiedzę o tym nowym koncie.  Pomyśl lub poproś kogoś jak oczyścić swoje urządzenia ze śmieci, z trojanów.

oznacz moderatorów