anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W mojej aplikacji In Post pojawiła się przesyłka z Allegro, której nie zamawiałam.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Alinka_2006
#8 Zapaleniec#

Na mojej aplikacji IN Post pojawiła się przesyłka. Skontaktowałam się z InPost i dowiedziałam się, że jest to przesyłka z Allegro. Nic więcej nie mogli mi powiedzieć. Jak wyjaśnić co to za przesyłka, bo nie przypominam sobie takiego zakupu.


oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Alinka_2006 Jaki jest numer tej przesyłki?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Alinka_2006
#8 Zapaleniec#

Nr przesyłki: 644237558381606136666930

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nic nie masz kupione tu: "Moje zakupy"?: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione

oznacz moderatorów
biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Śledź przesyłkę i sprawdź czy została odebrana. Mam pewne przypuszczenia co do tej sytuacji.

oznacz moderatorów
Monika__L
#15 Entuzjasta#

a nie robiłaś zwrotu? nie zgłaszałaś reklamacji?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

To może być przekręt.🤔

oznacz moderatorów
Monika__L
#15 Entuzjasta#

a w jaki sposób miały by byc typowane ofiary? 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie wiem jak ale to prywatni sprzedający wklepują że niby wysłali, później że to pomyłka a że odpowiadają do chwili nadania!!!! nie znam szczegółów, ale może być coś na rzeczy, pomysłowość nie zna granic.😎

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Alinka_2006 dotyczy to zamówienia nr 0cc79341-fa5a-11ed-bd89-0b6788d13189. Sprzedający (pewnie przez pomyłkę) wygenerował dwie przesyłki dla tego zamówienia: Pocztexu (taką metodę dostawy wybrałaś podczas składania zamówienia i tak otrzymałaś przesyłkę) oraz InPost i tej przesyłki nie nadał, ale ponieważ wygenerował etykietę, to otrzymałaś informację, że taka przesyłka jest w przygotowaniu. Możesz ją usunąć z aplikacji InPost. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Alinka_2006
#8 Zapaleniec#

Dzięki!

oznacz moderatorów