anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W sprawie zwrot pieniedzy wraz z opłatą przesyłki

Alios_SkY
#1 Nowicjusz#

Dlaczego nie nie otrzymam zwrot za opłacone przesyłki 

 

Zapłaciłem za towar razem z  przesyłką 43,48 zł
ale jak chce anulować zamówienie ponieważ nie wysłał na czas i nadal nie wysłał a miało być na dzisiaj dostawa. dzisiaj w nocy wyjeżdżam  i stąd nie mogę zostać na kilka dni dodatkowo.
to chce anulować zamówienie to mi 33,49 zł to gdzie jest moje 9,99 zł . mimo sprzedawca nawet nie wysłał na mój wskazany adres wiec należy mi zwrot całkowicie wraz opłata wysyłki

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Alios_SkY Widzę, że zwrot do zamówienia nr 4e32acc0-e8b2-11ed-878d-17a6f83be8a6 nie został jeszcze poprawnie zakończony, a kwota to 43, 48 zł. Proszę Cię o cierpliwość, kiedy płatność zostanie zlecona, otrzymasz wiadomość mailową w tej sprawie.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Alios_SkY
#1 Nowicjusz#

to które mam zaznaczyć zwrot sposób wysyłki 
mimo ja nie mam towaru bo jest u sprzedawcy ?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Alios_SkY zaznacz co Ci wygodniej, bo ten formularz jest do zgłaszania zwrotu 🙂

Ja ostatnio jak rezygnowałem przed wysyłką dostąpiłem przez formularz ale nie wybrałem sposobu wysyłki, sprzedawca dostaje odstąpienie a nie ma odesłania bo w sumie co masz odesłać jak nie masz towaru ?

Kliknij tylko zwracam towar i resztę pomiń, na maila dostaniesz potwierdzenie i prośbę o wybranie sposobu wysyłki i olej to 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Najważniejsze to zrobienie zwrotu w zakładce "Moje zakupy", tam możesz zaznaczyć to co najbliższe prawdy a najlepiej >brak wysyłki na czas.

oznacz moderatorów