anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wiadomość o darmowym udziale w programie lojalności

MAMY ROZWIĄZANIE!
Wisieenka567890
#1 Nowicjusz#

Witam znalazłam dzisiaj w skrzynce pocztowej na spamie wiadomość od Allegro o rzekomej wygranej w programie lojalności, podejrzewam, że to oszustwo nie sprawdzałam dokładnie tego maila, wolałam nie ryzykować wejściem na jakąś stronę. Treść wiadomości brzmi tak "Gratulacje! , GwiazdkakZ ostałeś wybrany do udziału w naszym Programie lojalnościowym dla ZA DARMO!" Dodatkowo wiadomość jest od tego adresu OrderN-802986453@mail.4308912712.com @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Wisieenka567890 tak, to próba wyłudzenia danych, więc nie klikaj w żadne linki z tej wiadomości i prześlij ją proszę do nas za pomocą funkcji "przekaż dalej" na adres: phishing@allegro.pl. Z góry bardzo dziękuję 🙂 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
PLANETAOXO
#1 Nowicjusz#

też dostałem tego samego maila i przesłałem go do phishing@allegro.pl

Nie otwierałem go ani nie klikałem.

oznacz moderatorów
Client:54103435
#1 Nowicjusz#

Co jeśli kliknęło się w tego linka?😞 @_HolaOla_

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:54103435 Prawdopodobnie na tej stronie było miejsce na podanie swoich danych bankowych. Jeśli ich nie podano, to nic nie powinno się wydarzyć, chociaż dla pewności najlepiej przeskanuj swoje urządzenie programem antywirusowym. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
rafsew253
#1 Nowicjusz#

Znalazłem taką wiadomość z datą 16.04.23.

Więc nadal oszuści działają.Nic z nią nie robiłem.Przesłałem na phishing@allegro.pl.

oznacz moderatorów