anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Widok kafelkowy w wynikach wyszukiwania

Wil-Da
#7 Wielbiciel#

Czy to nowe ułatwienie dla kupujących, brak widoku kafelkowego w wynikach wyszukiwania w wypadku wyszukiwania po nazwie sprzedającego? czy to tylko u mnie działa tylko widok liniowy.
W przypadku wyszukiwania po nazwie produktu widok liniowy i kafelkowy jest dostępny.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Wil-Da Możesz tu wkleić zrzut ekranu z widokiem opisanego problemu?

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Wil-Da Tu sobie zmień, góra po lewej:

LEW433_0-1722846216461.png

 

oznacz moderatorów

Wil-Da
#7 Wielbiciel#

Gdzie ja sobie mogę zmienić to wiem. Problem w tym, że w przypadku wyszukiwania sprzedawcy zmiana nie działała przez ostatnich kilka dni. Był tylko wyświetlany widok liniowy. Właśnie sprawdziłem i wygląd liniowy i kafelkowy znowu działa przy wyszukiwaniu sprzedawców.  

 

WilDa_1-1722869143773.png

 

oznacz moderatorów

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@Wil-Da dziękuję za informację i cieszę się, że wszystko działa jak należy. Jeśli problem znów się powtórzy - koniecznie daj nam znać.

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Wil-Da
#7 Wielbiciel#

Z wielką przyjemnością daję znać: problem się powtórzył. Teraz w wynikach wyszukiwania sprzedawcy nie ma nawet opcji żeby móc zmienić sposób prezentowania wyników (liniowy/kafelkowy). Wczoraj jak nie działało to była ikonka do zmiany widoku a teraz jej już nie ma. Przy wyszukiwaniu produktów wszystko jest be zmian.

WilDa_0-1723029792665.png

 

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @Wil-Da. Dzięki za sygnał. Skonsultuję to i niedługo powrócę do Ciebie z wyjaśnieniami.  

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Wil-Da
#7 Wielbiciel#

Chyba o mnie zapomniałaś, bo miałaś powrócić niedługo, a tu już tydzień minął i nie ma żadnego wyjaśnienia.

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć, @Wil-Da. Najmocniej Cię przepraszam za to, że musiałeś tak długo czekać na moją odpowiedź.
Otrzymałam informację, że taki wygląd listingu ma związek ze zmianami na widok produktowy. Jesteśmy w trakcie transformacji listingu i przez pewien czas widok galeryjny będzie niedostępny w wersji przeglądarkowej. W przyszłości powróci już w zmienionej formie, zbliżonej do tej, którą oferuje listing produktowy. 

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Wil-Da
#7 Wielbiciel#

Tracę już nadzieję, że do mnie wrócisz! Minął miesiąc i żadnych wyjaśnień!

oznacz moderatorów

Agent555
#18 Luminarz#

Moderatorka zapomniała, często zapominają udzielić odpowiedzi jak obiecują 

oznacz moderatorów