anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

witam po aktualizacji nowej karty Visa nie mogę realizowac płatnosci automatyczne podczas opłacenia

Client:84800827
#7 Wielbiciel#

Wita. po aktualizacji nowej karty Visa nie mogę realizowac płatnosci automatyczne podczas opłacenia wyskakuje komunikat Błędna data ważności karty lub karta wygasła. Sprzedający nie może wysłać do Ciebie przesyłki. Sprawidziłem w banku bank twierdzi że wina po stronie Allegro do tej pory przez ponad dwa lata nie było problemów z starą kartą Visa

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:84800827 Cześć. Czy dodałeś nową kartę (z nową datą ważności) tutaj: https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/karty-platnicze?action=list? Najlepiej usuń kartę i dodaj ją ponownie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:84800827
#7 Wielbiciel#

Tak stara karta Visa została usunieta nowa została zarejstrowana z podaniem kodu 3d

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:84800827 Mimo wszystko sprawdź dane ponownie lub spróbuj dodać kartę jeszcze raz. Nie mamy podobnych zgłoszeń, zatem wygląda to na problemy z tą konkretną kartą. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:84800827
#7 Wielbiciel#

nową kartę dodawałem i usuwałem kilka razy bez powodzenia ten sam komunikat przy płatności kartą jednorazowo wszystko OK

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Taki problem ktoś tu niedawno opisywał, nowa kara z tym samym nr i także nie działała.Tak system widział starą, ale jak rozwiązał????/

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:84800827 Co dokładnie masz na myśli pisząc "przy płatności karta jednorazowo wszystko OK"? Czy problem występuje również podczas płatności kartą w innych sklepach internetowych? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:84800827
#7 Wielbiciel#

płatność jednorazowa to wpisanie danych karty bez zapisywania zapamiętywania danych karty w danych allegro nie korzystam z innych sklepów internetowych jak płacę to też bez zapisywania danych karty

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:84800827 Podaj proszę numer ostatniego zamówienia, przy którym pojawił się zgłaszany problem z zapisaniem karty.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:84800827 A aktywowałeś nową kartę? > czasem po otrzymaniu nowej trzeba jako pierwszą wykonać płatność przez terminal w sklepie bądź wypłatę z bankomatu.

Ja prosiłem o aktywację karty telefonicznie > konsultantkę w banku

oznacz moderatorów

Client:89705161
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry ,mam ten sam problem.Nie moge opłacić zakup bo pisze ze karta wygasła.Dodałam nową kartę i opłaciła 1zl.Ale i tak nie działa ! 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:84800827 spróbuj wyczyścić proszę pliki cookies i pamięć podręczną przeglądarki, a jeśli to nie pomoże napisz proszę do nas w tej sprawie przez ten formularz kontaktowy i dołącz zrzut swojego ekranu z tym komunikatem. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów