anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam . Proszę o pomoc w sprawie kilku zakupów u jednego sprzedawcy .

MariuszStr1
#7 Wielbiciel#

Proszę o pomoc w sprawie płatności za kilka zakupów u jednego sprzedawcy . Kilka dni temu kupiłem kilka przedmiotów , obecnie kupiłem następny przedmiot i nie wiem jak połączyć płatności u tego samego sprzedawcy w jedną zapłatę . Chcę skorzystać z płatności smart .  Jak to mam zrobić ?   

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

az1rael
#21 Demiurg#

Niby jak masz polaczyc zakupy sprzed kilku dni z dzisiejszym? U normalnego sprzedawcy firmy to juz dawno bys mial u siebie tamto zamowienie. Jak kupowales u prywatnego sprzedawcy to on wcale nie musi udostepnic smarta firma tez nie musi wiec to ze ty masz nie znaczy ze bedzie darmo dostawa 

oznacz moderatorów

MariuszStr1
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź . Pomimo prób nie mogłem połączyć tych zakupów , które dzielił jeden dzień różnicy . Ale Sprzedawca, podkreślam uczciwy i solidny - przelał mi opłatę za drugą przesyłkę na konto , a zakupy wysłał przesyłką smart - za darmo .  

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Heh i teraz allegro tego sprzedawcę ukarze odejmując mu punkty ze statystyk konta za nie wysłaną paczkę. Takie życie..

Na przyszłość robisz tak. Wchodzisz w moje zakupy, nieopłacone, zaptaszkowujesz wszystko od tego sprzedawcy i na dole na zielonym masz opcję do opłaty wszystkich. 

Jeśli jeden zakup jest np Kup teraz, a reszta z licytacji to musisz najpierw zakup Kup Teraz przenieść do nie opłaconych. Najprościej to zrobić klikając KUP TERAZ, wybierając płatność blikiem z kodem i nie podając kodu. Potem taką płatność anulujesz i ona jest przenoszona do nie opłaconych.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A gdzie masz te pierwsze zakupy, zapłaciłeś już?

oznacz moderatorów

MariuszStr1
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź . Pomimo prób nie mogłem połączyć tych zakupów , które dzielił jeden dzień różnicy . Zrobiłem zakup drugiego towary z opłatą za przesyłkę . Ale Sprzedawca, podkreślam uczciwy i solidny - przelał mi opłatę za drugą przesyłkę na konto , a zakupy wysłał przesyłką smart - za darmo .  

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@MariuszStr1 Jeśli masz te zakupy od jednego sprzedawcy i wszystkie mają taką samą formę wysyłki to zaznacz je wszystkie i przejdź do płatności i zobaczysz czy system naliczy Ci jeden koszt nadania . U mnie tak działa nawet jak ktoś kupuje przez cały miesiąc a potem płaci . Możesz również nawiązać kontakt ze sprzedającym ,poprosić go o numer konta i zrobić przelew wraz z jednym, ustalonym przez was kosztem dostawy.

oznacz moderatorów

MariuszStr1
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź . Pomimo prób nie mogłem połączyć tych zakupów , które dzielił jeden dzień różnicy . Drugiego zakupu nie widziałem w zakupach . Ale Sprzedawca, podkreślam uczciwy i solidny - przelał mi opłatę za drugą przesyłkę na konto , a zakupy wysłał przesyłką smart - za darmo . Podkreślam , że zrobił to z własnej inicjatywy .  

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@MariuszStr1 Ale coś nie tak, jak nie opłaciłeś żadnego wcześniej i mają tą samą metodę dostawy da się połączyć na zwykłym Allegro.

oznacz moderatorów