anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam, proszę o pomoc zakupiłam kable od mamy na prośbę elektryka do paczkomatu, jednakże

Kachas1990
#7 Wielbiciel#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Witam, proszę o pomoc zakupiłam kable od mamy z konta kable24_sklep na prośbę elektryka do paczkomatu, jednakże często mamie pomagam i kupuje na allegro rzeczy do firmy z Fv. Przy zamówieniu nie oznaczyłam FV i wygląda jakby firma sama od siebie kupiła produkty...przez co została nałożona blokada na jej konto. Proszę o pomoc

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

To musisz sprawę wyjaśnić z działem bezpieczeństwa, tu nie pomożemy.

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Kachas1990 Cześć. 🙂 Blokadę może zdjąć wyłącznie Dział Bezpieczeństwa. Widzę, że napisałyście już wiadomość w korespondencji 36108380, poczekajcie na odpowiedź.

Dodam jeszcze, że transakcje między kontami są niedozwolone, wpływają na fałszywą popularność ofert. Swoim działaniem naruszyłaś Regulamin allegro (2.9): 

[...] Użytkownik nie może wykorzystywać Kont do dokonywania czynności stanowiących naruszenie postanowień Regulaminu. Niedopuszczalne jest w szczególności:

a. uczestniczenie w danej Licytacji przy użyciu więcej niż jednego Konta,

b. licytowanie lub zawieranie umowy sprzedaży Towarów w ramach Ofert własnych, osób bliskich bądź wspólnie zamieszkujących z Użytkownikiem albo innych podmiotów, z którymi Kupujący pozostaje w relacjach powodujących uzasadnione wątpliwości, że strony działają w porozumieniu, mającym na celu wpłynięcie na wynik Transakcji, w sposób sprzeczny z prawem bądź dobrymi obyczajami,

c. dokonywanie kolejnej Rejestracji w celu unikania zapłaty należności wobec Spółki, z tytułu usług świadczonych w ramach Allegro.

Będziecie musiały wyjaśnić tę sprawę w korespondencji mejlowej. 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Jak znam działania tworu zwanego działem bezpieczeństwa właśnie poleciał permaban na oba konta i nie uda się go ściągnąć

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

🤔  to nie mogliście wystawić normalnie faktury tylko robiliście zakup przez allegro?

oznacz moderatorów