anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wniosek racjonalizatorski: filtr "wysyłka tylko z Polski"

MAMY ROZWIĄZANIE!
lurynowicz
#7 Wielbiciel#

Cześć! Uwielbiam Allegro, ale jedna rzecz doprowadza mnie do białej gorączki: niemożliwość wyfiltrowania ofert "wysyłka spoza Polski". Nie znoszę dropshippingu, same są kłopoty z tym. Chcę kupować rzeczy które są fizycznie w Polsce. W niektórych kategoriach jest filtr "wysyłka tylko z Polski". Dlaczego nie ma we wszystkich? Jest jakieś biznesowe uzasadnienie tej decyzji?

Ja mam swoje biznesowe uzasadnienie: przeglądając setki stron z ofertami dropshippingowymi po prostu czasem się poddaję i nie szukam oferty z wysyłką z Polski. I nie kupuję nic na Allegro, fatyguję się do sklepu fizycznego. Wolałbym kupić na Allegro, ale nie z wysyłką z Chin. Wolę poczekać np. 2 tygodnie, ale mieć pewnosć że towar wysyłany jest z Polski przez polskiego sprzedawcę.

To nie nacjonalizm tylko zdrowy rozsądek. 😉 Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

Poczytaj sobie tutaj: https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zg%C5%82o%C5%9B-sw%C3%B3j-pomys%C5%82/sprzedawcy-spoza-polski-spec...

Możesz sobie chcieć do woli, Allegro wie lepiej czego potrzebuje klient

oznacz moderatorów
Darkhulk
#8 Zapaleniec#

Ale taka opcja/ filtr raz był dostępny 'wysyłka z Polski' .

Dlaczego teraz nie jest dostępna/ widoczna to moim zdaniem zdecydowali by nie robić i tak zbyt wielu opcji po lewej stronie ofert, ta lista i tak jest zbyt długa po pełnym rozwinięciu 🙂

oznacz moderatorów
Client:112604949
#10 Popularyzator#

@lurynowicz 1. Allegro tego nie doda "bo nie".

2. Możesz użyć filtru czasu dostawy, który jest bodajże dostępny globalnie. 

oznacz moderatorów