anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyłączona opcja zwrotów?

Krystek59_2007
#7 Wielbiciel#

Dzisiaj chciałem zwrócić zakupiony towar, po przejściu do zakładki moje zakupy, następnie szczegóły zakupu zauważyłem, że nie mogę zwrócić towaru. Sprzedawca na aukcji ma włączoną możliwość zwrotu do 14 dni. Zrzut ekranu poniżej

1.jpg

oznacz moderatorów
32 ODPOWIEDZI 32

DanielW21
#7 Wielbiciel#

Mam dokładnie ten sam problem. Towar otrzymany 30.03.2022, opcja zwrotu wyszarzona.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Krystek59_2007 @mariuszko22 @LEW433 @LEW433 @DanielW21 @komis-bell 

Zespół techniczny przygląda się tej sprawie. Proszę Was o sprawdzenie czy w tej chwili problem nadal występuje.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

U mnie jest Ok.

oznacz moderatorów

Krystek59_2007
#7 Wielbiciel#

U mnie również jest już Ok. 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@nat_not Jest ok.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@komis-bell @Krystek59_2007 @LEW433 Dziękuję. Mam nadzieję, że problem nie będzie się powtarzał.

Przepraszamy za wcześniejsze nieprawidłowości.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

n-lafayette
#8 Zapaleniec#

Chce zwrócić zakupiony towar. Mam na to 14 dni. Niestety na allegro zniknęła ta opcja. Co mam teraz zrobić? 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@n-lafayette jeśli był to zakup od firmy nie są to produkty wyłączone oraz nie minęło 14 dni od odbioru, napisać odstąpienie wzór jest w ustawie konsumenckiej, spakować i odesłać na adres zwrotów 🙂  

________
Κώστας
oznacz moderatorów

KarwanK
#2 Obserwator#

Nie po to kupuję na Allegro z opcją darmowego zwrotu żeby się bawić w pisma i wysyłanie na własny koszt. To jest usługa za którą się płaci w ramach Smart-a więc nie rozumiem dlaczego nie mogę z niej skorzystać

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@KarwanK autor wątku nie pisał nic o zwrocie smart, tylko że nie może zgłosić zwrotu przez allegro a to nie jest obowiązek żeby zwrot był skuteczny !!!

To jest usługa za którą się płaci w ramach Smart-a  raczej za ten luksus płaci się w droższych produktach 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

KarwanK
#2 Obserwator#

KarwanK_0-1649248020362.png

 

oznacz moderatorów

n-lafayette
#8 Zapaleniec#

Przepraszam, oczywiście mój błąd, że nie napisałam o usłudze Smart. Posiadam allegro Smart i zawsze tak zwracam. 

oznacz moderatorów

n-lafayette
#8 Zapaleniec#

Zawrót zakupów zrobionych poprzez usługę allegro Smart został przywrócony. 

oznacz moderatorów