anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyłączyć ciemny motyw allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
gottler
#8 Zapaleniec#

Witam, pojawił mi się ciemne tło   Allegro czy gdzieś w ustawieniach mogę to zmienić, strasznie irytujące jest to. 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
gottler
#8 Zapaleniec#

Już znalazłam 🙂

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@gottler Zjedź na sam dół strony Allegro i kliknij w podświetlony przycisk "Motyw urządzenia": 

ko_alka_0-1709569188652.png

Tam dostosujesz wygląd 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
PorannyKojot
#8 Zapaleniec#

OJP debilniejszego miejsca na to nie mogliście wymyślić?

nie szło tego wrzucić do konta tam gdzie jest ustawienie waluty w menu u góry po prawej od razu?

oznacz moderatorów
A_van_Buuren
#1 Nowicjusz#

Niech użytkownicy szukają po ustawieniach. Jakbyście to dali na górę strony to by było widoczne. Kto zjeżdża na sam dół strony?

oznacz moderatorów
cz4r
#7 Wielbiciel#

KATASTROFA. 
Na Androidzie ustawienie motywu (ciemny, jasny, systemowy) jest łatwo dostępne pod ustawieniami konta. Na Win10 nie ma tego ustawienia.

Jaki normalny użytkownik na Win10 i innym będzie przewijał główna stronę do samego dołu żeby ustawić motyw wyświetlania. 

Spędziłem 30 minut żeby zrozumieć w czym rzecz na 2 systemach Windows i telefonie z Androidem zanim na szczęście trafiłem tutaj. 

Ogarnijcie się albo poprawcie komunikacje. Aplikacja mobilna powinna wyglądać 1:1 względem przegladarkowej przynajmniej pod względem funkcjonalności UI.  

oznacz moderatorów
cz4r
#7 Wielbiciel#

I dodajcie funkcjonalność minusowania odpowiedzi moderatorow. To nie jest youtube. Pozdrowienia dla @ko_alka 

oznacz moderatorów
kargul_x
#8 Zapaleniec#

Jak się nie jest zalogowanym, to i tak jest domyślnie ciemny i trzeba za każdym razem przestawiać.

Może chodzi o to, że na ciemnym bardziej walą po oczach jasne, kolorowe reklamy, a my jesteśmy małpami wytresowanymi do ich oglądania.

oznacz moderatorów
PorannyKojot
#8 Zapaleniec#

Jak odsubskrybować poinformowywanie o nowych tekstach w tym wątku?

Tak, mam odsubskrybowane, a jednak dostaję info.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@PorannyKojot możesz całkowicie wyłączyć powiadomienia e-mailowe tutaj
Tutaj możesz zaznaczyć konkretne wątki i wyłączyć powiadomienia, szczegółowe ustawienia powiadomień znajdziesz tutaj

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
PorannyKojot
#8 Zapaleniec#

OK, mam... szkoda, że nie działa niesubskrybowanie tu przy wątku heh

oznacz moderatorów