anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyciek danych a Allegro - UWAGA!

PiotrO
#8 Zapaleniec#

Co to jest?

Znają mój mail, moje imię, nazwisko i telefon? Zakryłem to na screenie. To wyciek danych z Allegro !!!!

Ten lin przekierowuje na Allegro. @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

https://hfuv.hbjei.pl/ 

 

1all.jpg

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@PiotrO nie jest to wyciek danych po naszej stronie, ale z pewnością próba wyłudzenia, dlatego nie klikaj proszę w żadne linki ani przyciski zawarte w tej wiadomości. Jeśli to nie problem, prześlij ją proszę do nas, za pomocą opcji "przekaż dalej" na adres: phishing@allegro.pl. Z góry dziękuję 🙂 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ @PiotrO  "...nie jest to wyciek danych po naszej stronie,"

Piękne wyjaśnienie, pani Ola wytłumaczyła nam że nie było wycieku danych,  te dane osobowe oszuści uzyskali od Allegro legalnie.

To jest właściwe podejście, tak trzymać, niech współpraca kwitnie....😁

 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Na allegro lokalnym wystarczy, że klikną na zakup i nie zapłacą, a allegro wspaniałomyślnie podarowuje im wszystkie dane włącznie z adresem.  Za to na głównym allegro przy najmniejszych problemach jak np wysyłka inną metodą niż była w aukcji czy ponowienie wysyłki po czasie, bo klient miał długie wakacje i nie odebrał to sprzedający musi się prosić kupującego o podstawowe dane do wysyłki jak np mail do paczkomatu. Ten portal jest pełen sprzeczności.

oznacz moderatorów