anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wygenerowałem kupon i nie mogę go użyć

MAMY ROZWIĄZANIE!
Kiskor
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

Parę dni temu wygenerowałem kupon za 10 monet, niby wisi jako gotowy do użycia, ale jak mam zapłacić nie ma tego kuponu nigdzie. Zakup za ponad 40 zł.

Z góry dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów
29 ODPOWIEDZI 29
LEW433
#21 Demiurg#

@Kiskor Używasz go podczas płatności, masz na dole zapłać mniej, klikasz i wtedy(jak masz takowy) możesz go wykorzystać, oczywiście są takie zakupy na których nie możesz  z niego skorzystać.W jaki sposób mogę wykorzystać (bon) kod na allegro.png

oznacz moderatorów
Kiskor
#8 Zapaleniec#

Dzięki, tak robię i nic. Już spróbowałem dodać inny przedmiot. A jak wiadomo, czy mogę skorzystać z kuponu?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Kiskor
#8 Zapaleniec#

Dzięki, ale nic to nie da, dodałem np. tabletki do zmywarki i też nie mam kuponu.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli jest w tych zakupach jakiś produkt którego nie można zakupić za kupony, dodawanie nic nie da, należałoby raczej odejmować i szukać który.  W tych nie skorzystasz z kuponu:

lew433_0-1620143236442.png

 

oznacz moderatorów
Kiskor
#8 Zapaleniec#

Ale tylko jest jeden produkt 😄

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Kiskor a czy widzisz ten kupon w tej zakładce

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Kiskor
#8 Zapaleniec#

Tak, widzę go 🤔

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Kiskor a podasz mi jeszcze numer oferty, w której chciałbyś dokonać zakupu? Wyjaśnię to dla Ciebie! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Kiskor
#8 Zapaleniec#

Dziękuję bardzo! Jedna z ofert to 10061052150 a druga 6955163820.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Kiskor chyba rozgryzłam problem 🙂 
Czy miałeś zazanczoną płatność z góry przez Allegro Finanse? U mnie np. od razu zazancza się płatność z Allegro Pay, a wtedy nie można wykorzystać kuponu

la_nika_0-1620203491023.png

A po zmianie metody płatności np. na szybki przelew taka opcja się pojawia, czy to wyjaśniło sprawę? Czy szukać dalej?

la_nika_1-1620203610552.png

 

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Kiskor
#8 Zapaleniec#

Nie, niestety nie mam Allegro Pay. Nie wiem, dlaczego miałem negatywne saldo -0,40 zł (niby za kupno dwóch kuponów w przyszłości). Zapłaciłem, może dlatego.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Kiskor tak, kiedyś za wygenerowanie kuponu pobieralismy opłatę w wysokości 0,20 zł, czyli będzie to opłata za wygenerowanie dwóch kuponów. Pomogło? 
Jeśli nie to prześlę to do konsultacji, czy możesz podesłać mi zrzut ekranu z formularza dostawy i płatności?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Kiskor
#8 Zapaleniec#

Screenshot_20210504_172100_pl.allegro.jpg

Screenshot_20210504_171400_pl.allegro.jpg

Proszę bardzo, dziękuję jeszcze raz!

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Kiskor sprawdź proszę teraz, powinno działać, otrzymałam informację, że problem polegał na tym, że miałeś zablokowane konto, ale teraz jest już wszystko okej i kupon powinien być możliwy do wykorzystania do 11.05.2021r. 
Potwierdź proszę czy udało się go użyć? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Kiskor
#8 Zapaleniec#

Niestety nie mam jeszcze takiej możliwości

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Kiskor strasznie Cię przepraszam, że napotykasz takie problemy! Poprosiłam aby została do Ciebie wysłana wiadomość z kodem z tego kuponu, wówczas będziesz mógł go wykorzystać wpisując po prostu kod, ja nie mogę Ci go podać na forum z oczywistych względów 😉 
Jeszcze nie otrzymałam odpowiedzi, ale podejrzewam, że jeszcze dziś dostaniesz taką wiadomość. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Kiskor
#8 Zapaleniec#

A ja Ci bardzo dziękuję, naprawdę. Miałem sobie odpuścić, ale co jakbym miał taki sam problem z następnym kuponem? Dziękuję jeszcze raz za pomoc.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Kiskor oczywiście, bardzo dobrze, że się upominasz o ten kupon, ja często korzystam z monet i kuponów i nie chciałabym, żeby mi przepadło, więc rozumiem to bardzo dobrze 🙂
Wiem, że moja koleżanka skontaktowała się z Tobą i przesłała Ci kod, mam nadzieję, że teraz uda się go zrealizować, a gdybyś napotkał problemy to proszę napisz, znajdziemy rozwiązanie 🙂  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów