anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wygląd strony głównej po zalogowaniu

MAMY ROZWIĄZANIE!
Yoi2
#1 Nowicjusz#

Witam,

Czy ma ktoś taki problem jak ja z wyglądem strony głównej po zalogowaniu? Wygląda to tragicznie jakby ktoś wyprał ją ze wszystkich styli, najprostszy bootstrap z plikiem css długości max 50 znaków.

Yoi2_0-1659426082296.png

Co dziwne plik styli nadal siedzi i jest czytany w przeglądarce, testowane na różnych komputerach zarówno na chromium jak i firefox z "czystymi" danymi (wyczyszczonymi z wcześniejszych cookies etc.) . Przed zalogowaniem jest to ładnie ułożone tak jak wcześniej, rozjeżdża się dopiero po autentykacji.

Yoi2_1-1659426320296.png

 

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Yoi2 nie jest to błąd. Testujemy nowy wygląd strony głównej. Jeśli chcesz podzielić się swoimi uwagami na temat nowego wyglądu, bardzo proszę napisz je tutaj. Przekażę je do osób pracujących przy tym projekcie, każda taka uwaga jest dla nas bardzo cenna 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@la_nika To ja coś dorzucę od siebie:

- bardzo mało treści na stronie głównej, brak jakiejkolwiek funkcji informacyjnej
- brak kategorii na stronie głównej jak w starym systemie (wysuwane menu jest okropne, tak jakby z konkurencyjnego serwisu się ktoś podpierał, gdzie jest to tak samo słabe)
- galeria na środku jest komicznie wręcz wielgachna, nie rozumiem dlaczego
- zamiast ładnych banerów, brzydkie i generyczne kafle
- skoro stosujemy kolorowe kafle jako banery, nie używajmy białego koloru do tła kafla, bo wygląda to obrzydliwie i nie ma absolutnie żadnego sensu
- dwa paski menu, drugi z hiperłączami do promocji wygląda jakby ktoś kompletnie nie miał pomysłu, jak uatrakcyjnić te linki, po prostu zwykłe hiperłącza

Mało konstruktywny wniosek ale - stare jest lepsze kilkukrotnie.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:94057046 dziękuję za Twoje uwagi, przekazuję je dalej! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Czaplicki-PL
#8 Zapaleniec#

aj dzisiaj też to dostałem, nieintuicyjny, zły. Nie chcę tego....

oznacz moderatorów