anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wygrana licytacja

Client:94858514
#1 Nowicjusz#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Witam serdecznie,

 

Moja sprawa wyglada nastepujaco :

Wygralam licytacje na dany przedmiot. 
Cena produktu byla prawie 2 razy mniejsza od ceny oryginalnej produkty - wygrana licytacja 15800zl- produkt sprzedaje sie po 34000zl . 

Osoba sprzedajaca ma konto na allegro juz 7 lat aczkolwiek nie posiada zadnych komentarzy, ocen i tez nie ma historii sprzedazy innych przedmiotow .

Platnosc tylko przelewem, blikiem bez mozliowsci odbioru osobistego czy tez platnosci przy odbiorze.

 

Moje pytanie brzmi nastepujaco- Czy to nie wyglada na jakis scam ? Jak dla mnie wyglada za pieknie zeby bylo prawdziwie. 
 Co jesli zaplace a osoba okaze sie oszustem? Jak moge oddzyskac pieniadze ?

Ktora forma platnosci bedzie najbezpieczniejsza dla mnie?

 

Z gory dziekuje za pomoc,

Bozena 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:94858514 Cześć Bożeno. 🙂 W razie problemów jest ochrona w ramach Allegro Protect, ale jeśli cena jest dużo niższa niż rzeczywista wartość towaru, to lepiej napisać do sprzedającego i dopytać, skąd ta różnica w cenie — być może produkt ma wady, których nie zauważyłaś, a będą dla Ciebie istotne. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:94858514
#1 Nowicjusz#

Produkt jest oznaczony jako stan nowy . Nie pisze nic o żadnych wadach w produkcie .

 

Dziekuje 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Nawiąż kontakt z tym sprzedawcą i sprawdź czy czasem nie jest to zakup gdzieś spoza UE gdzie możesz napotkać wiele kłopotów . Jeśli nie uda się z nim skontaktować to moim zdaniem lepiej sobie odpuścić.

oznacz moderatorów

Client:94858514
#1 Nowicjusz#

Gdy chce opłacić produkt pokazuje mi imie i nazwisko oraz miejsce zamieszkania -Gdańsk 

oznacz moderatorów