anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wypełniłem ankietę, w której wygrałem wiertarkę, czy to ankieta Allegro?

ksiegarniarelax
#7 Wielbiciel#

Dobry wieczór, 

wypełniłem ankietę Allegro złożoną z kilku pytań i wygrałem wiertarkę Makita za 9 zł .Zapłaciłem kartą.

Chciałem zapytac czy ta ankieta jest naprawde firmowana przez Allegro i czy nie będę miał dodatkowych opłat

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

komis-bell
#21 Demiurg#

@ksiegarniarelax Nie słyszałem jeszcze do żadnej ankiecie Allegro w której można wygrać wkrętarkę za 9 zł. Jeśli podałeś dane karty to polecam ją zastrzec dopóki się nic nie wyjaśni…

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

lepiej sprawdź saldo w banku

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Coś tu nieładnie pachnie ? 

oznacz moderatorów

ksiegarniarelax
#7 Wielbiciel#

zgłosiłem zastrzeżenie w banku   Dziekuję

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Ktoś próbował CI zreperować kieszeń.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ksiegarniarelax czy posiadasz jakąś wiadomość (np. e-mailową, która potwierdza udział w tej ankiecie) lub zrzuty ekranu? 
Jeśli posiadasz wiadomość e-mail, to prześlij ją proszę za pomocą opcji [przekaż dalej] na adres phishing@allegro.pl, odpowiedni zespół zweryfikuje to zgłoszenie, a jeśli masz zrzuty ekranu to prześlij je proszę tutaj lub na adres spolecznosc@allegro.pl.
Zweryfikuję co to za promocja, przyznam, że nie znalazłam informacji na jej temat i brzmi to podejrzanie, dlatego dobrze, że zastrzegłeś kartę w banku.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Patkaa11
#1 Nowicjusz#

Ja zostalam Przekierowana do takiej strony, niby trzeba zapłacić 9zl za wysyłkę. 

6EC084AF-F032-4BD7-8749-F1D55D15A501.png

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To jest oszustwo! moim zdaniem.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Patkaa11 to nie jest nasza promocja i bardzo proszę nie podawaj żadnych danych na tej stronie, a dla pewności przeskanuj urządzenie programem antywirusowym. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ksiegarniarelax
#7 Wielbiciel#

ksiegarniarelax_0-1675681721084.png

 

oznacz moderatorów

ksiegarniarelax
#7 Wielbiciel#

ksiegarniarelax_1-1675681776483.png

 

oznacz moderatorów

ksiegarniarelax
#7 Wielbiciel#

ksiegarniarelax_2-1675681809761.png

 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Trudno żeby allegro coś dało za frik ,a pochopna decyzja o "takiej okazji" może być kosztowna . Jak to mówią "licho nie śpi ,licho czuwa" i szuka takich co im lampka opatrzności nie świeci . Prościej dla portalu jest zablokować komuś konto za byle co niż uporać się z takimi oszustami.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ksiegarniarelax dziękuję, to na pewno nie jest nasza promocja i nasza strona, bardzo dziękuję za zrzuty, prześlę je do działu, który zajmuje się phishingiem. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

Że też są jeszcze ludzie, którzy wierzą we wróżki, elfy i to, że Elvis żyje > także w to, że Allegro coś daje "za darmo"

oznacz moderatorów

ksiegarniarelax
#7 Wielbiciel#

Gdybym uwierzył,to nie pisałbym tutaj.Swoja drogą uważam,ze jest to karygodne,że jakaś nieznana firma wykorzystuje symbolikę Allegro.Pozdrawiam

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Bardzo dobrze zrobiłeś.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@ksiegarniarelax  Ładnie to nazwałeś: "wykorzystuje symbolikę Allegro"

Ja spotkałem się z czymś gorszym,  są oszuści którzy wykorzystują wynalazki Allegro na przykład wysyłanie foto dowodu osobistego.

Wczoraj dostałem taką wiadomość:

Schowek02.jpg

Nic nadzwyczajnego, próba wyłudzenia,  jak każda inna, ale ten wymóg  wysłania kopii  dowodu osobistego to moim zdaniem plagiat.  Wysyłanie fotek dowodu osobistego to jest  wynalazek Allegro i właśnie  dział bezpieczeństwa Allegro powinien podjąć działania prawne o odszkodowanie od firmy Baker ONZ.

No chyba że jest to działanie legalne z udzieleniem licencji przez Allegro?

 

 

oznacz moderatorów