anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysłałam paczkę do Nigerii i nie otrzymałam pieniędzy, co mogę teraz zrobić?

skorpionicaster
#8 Zapaleniec#

Witam co zrobić w sytuacji kiedy właśnie wysłałam paczkę do Nigerii która dotarła dzisiaj a pieniądze mają być zaksięgowane dopiero w poniedziałek a ubezpieczono paczkę na 1000 złotych a paczkę wysłałam do BADMUS K Lagos 14 Baruwa agboju kuje kod 23-401

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19

LEW433
#21 Demiurg#

@skorpionicaster A skąd wiesz ze kasa dotrze? Nie  wysyła się, bez kasy na koncie. Bardzo dużo jest tu takich postów o oszustwach "nigeryjskich".

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@skorpionicaster  No to dałaś się zrobić na Nigeryjski Przekręt. Kasa przepadła, towar przepadł.

Współczuję.

oznacz moderatorów

skorpionicaster
#8 Zapaleniec#

A mimo tego że była ubezpieczona na pewno nic się z tym zrobić nie da szok pierwszy raz sprzedałam i nie sądziłam że przez allegro przepuści się coś takiego wątpię żebym dostała kasę już mawet nie liczę ale allegro w tym nie pomoże przecież wysłałam im skriny i wszystko od A do z czekam od nich na odzew

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@skorpionicaster Przykro mi, ale adres allegro.zapata.payu.dpt@yandex.ru, z którego otrzymałaś wiadomość o rzekomym księgowaniu, na pewno nie należy do nas, więc to nie Allegro wysłało do Ciebie tę wiadomość. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

skorpionicaster
#8 Zapaleniec#

To co ja mogę teraz zrobić paczka była ubezpieczona na 1000 zł 

oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

Jeśli jeszcze nie opuściła Polski, to spróbuj ją zatrzymać.

oznacz moderatorów

skorpionicaster
#8 Zapaleniec#

Ta przesyłka jest w Nigerii a facet ma odebrać w poniedziałek nawet telefonu nie podał e-maila tylko 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@skorpionicaster To zapisz sobie na poczet "darowizny".

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@skorpionicaster Nie wiem za pośrednictwem, której firmy nadałaś przesyłkę, ale co do zasady ubezpieczenia obowiązują w przypadku uszkodzeń, utraty (w transporcie) lub ubytków zawartości przesyłki (w transporcie). 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

skorpionicaster
#8 Zapaleniec#

Wysłałam firma DHL expres 

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@skorpionicaster  dzisiaj wysłałaś? to dzwoń do nich, może wstrzymają tą paczkę jak jest jeszcze u nich.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@pulkownik66 Z pierwszego posta wynika, że dzisiaj to ona już dotarła, a nie dopiero została wysłana.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@Knowhere  No faktycznie dotarła, no to pozamiatane po całości.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@skorpionicaster  Zabrzmi to brutalnie, ale przegrałaś. Nikt już nie jest w stanie ci pomóc.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

skorpionicaster nie chcę Cię straszyć , ale pewnie popłynąłeś . Nie wysyła się przed zapłatą !!!

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Zapomnieć o kasie, zapewne. Użyj wyszukiwarki, znajdziesz tu dziesiątki podobnych wpisów. Np. tu: https://spolecznosc.allegro.pl/t5/sprzedaj%C4%85cy-o-allegro-lokalnie/uwaga-na-oszust%C3%B3w-z-niger...

Nawe dane kanciarza  te same. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@skorpionicaster Obawiam się, że to przekręt nigeryjski i trudno tutaj będzie nam jakkolwiek Ci pomóc. Jeżeli w przyszłości otrzymasz podobną ofertę, pod żadnym pozorem na nią nie odpowiadaj, a więcej informacji o tego typu oszustwach znajdziesz w tym artykule.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Trudno w to uwierzyć że mimo medialnych ostrzeżeń o takich formach przekrętów trafiają się jeszcze ofiary ,które wieżą w hojnych klientów z Afryki na swoje wyroby .

oznacz moderatorów