anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyszukiwarka, filtrowanie, jak odfiltrować oferty z produktem wysyłanym z/ze zwrotem do Chin?

Client:98313089
#8 Zapaleniec#

Patrząc po filtrach wygląda na to, że nie ma takiej opcji, ale może istnieje inny sposób na odfiltrowania ofert produktów wysyłanych z/ze zwrotem do krajów spoza UE?

Zdaje się, że jeśli chodzi o kraj wysyłki to podobny efekt można uzyskać za pomocą filtra czas dostawy - najpóźniej pojutrze.
Jednak nie odfiltruje to produktów które sprzedawca posiada w magazynie na terenie UE jednak w przypadku zwrotu lub reklamacji odsyła do producenta spoza UE.

Informacja o zwrocie niestety jest również wyświetlana na głównej stronie aukcji, należy ją dodatkowo wyklikać, co bardzo wydłuża wyszukiwanie.

Może ktoś wpadł na pomysł jak można odfiltrować takie oferty za pomocą istniejących filtrów?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:98313089 w niektórych kategoriach masz możliwość ustawienia dostawa z Polski ewentualnie wybrać czas dostawy na jeden z dostępnych.

oznacz moderatorów

Client:98313089
#8 Zapaleniec#

Nie zauważyłem wcześniej opcji dostawa z polski, dzięki za hint'a

Tak jak pisałem:
"Zdaje się, że jeśli chodzi o 
kraj wysyłki to podobny efekt można uzyskać za pomocą filtra czas dostawy - najpóźniej pojutrze."

Jednak 
"nie odfiltruje to produktów które sprzedawca posiada w magazynie na terenie UE jednak w przypadku zwrotu lub reklamacji odsyła do producenta spoza UE."

Wydaje się, że nie ma sposobu aby to obejść za pomocą wbudowanych funkcji.
A nie orientujesz się przypadkiem czy allegro udostępnia jakieś publiczne API które umożliwiło by botowi zeskrobanie danych z aukcji wyświetlanych pod adresem prowadzącym do wyników wyszukiwania tak aby utworzył listę linków z uwzględnieniem Polski jako kraju do zwrotu/reklamacji? Nie mogłem znaleźć informacji w pomocy - czy takie operacje są w ogóle zgodna z regulaminem?

oznacz moderatorów