anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyszukiwarka TecDoc

rafaltd
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry

 

W jaki sposób mogę wyszukać części samochodowe według konkretnego modelu? Wybieram na zakładce motoryzacja TecDoc konkretny model, jednak wyniki są całkowicie losowe i nie odnoszą się do konkretnego modelu samochodu? Kiedyś wyszukiwarka działała właściwie. Obecnie tylko na aplikacji w telefonie jestem w stanie coś znaleźć.

Pozdrawiam

Rafał

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

-Sainkho-
#14 Krzewiciel#

Potwierdzam. Od jakiegoś czasu wyszukiwarka działa tak, że odechciewa się z niej korzystać. Widać też zmianę w jakości powiadomień mailowych.

W ulubionych mam ustawione wyszukiwanie frazy "Etui tekstylne Zyklop Wera", produkt rzadko dostępny. No i dostaję teraz codziennie powiadomienia o litaniach grzechotek, zestawów, kluczy trzpieniowych... Wcześniej tak nie było. Na szczeście dało się to ukrócić ustawieniem limitu kwotowego. Sprawdziłam frazę na stronie - ponad 500 wyników, w tym dwie oferty etui. 

Przestałam już w ogóle sprawdzać te maile. Wszystko idzie prosto do kosza.

oznacz moderatorów

-Sainkho-
#14 Krzewiciel#

Czy możemy prosić o wyjaśnienie tego zjawiska? 

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

-Sainkho-
#14 Krzewiciel#

Zapomniałam usunąć z ulubionych wyszukiwanie bez limitu kwotowego i dziś znów dostałam powiadomienie o kilkunastu nowych produktach.

Screenshot_2024-07-27-13-49-36-1.png

@MiMary Czy to jest test psychologiczny? Bo nie wiem, co miałby sprawdzać poza cierpliwością użytkowników. Czy twórcy testu liczą na to, że kupujący oszołomiony miriadami ofert, zapomni o tym, czego szukał i rzuci się na zupełnie inne towary?

Dobrze, że (z powodu innego "testu", ograniczającego moje prawo do korzystania z opłaconej usługi Smart) kupuję na Allegro już tylko produkty absolutnie niezbędne, których nie mogę kupić gdzie indziej w podobnej cenie. Ten nowy "filtr" to kolejna doskonała metoda na wymiatanie kupujących z platformy. Pomysłodawcom gratuluję inwencji. Oby tak dalej! 👍

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @rafaltd. Obecny wygląd opcji wyszukiwania jest wynikiem testu. Chcemy potwierdzić, że obecność tego filtra w wybranych kategoriach ma uzasadnienie.  

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

-Sainkho-
#14 Krzewiciel#

Proszę zmienić tytuł wątku na "Nowy test wyszukiwania" czy coś podobnego, żeby inni zwrócili uwagę i podzielili się opinią na jego temat.

oznacz moderatorów

emce08
#1 Nowicjusz#

Czy wiadomo kiedy zakończą się te tragiczne testy? U mnie wyszukiwarka zniknęła całkowicie z widoku konkretnej kategorii (zawsze była na górze) a jak odpalę ją z poziomu działu motoryzacja to tak jak pisał poprzednik nie wyszukują się rzeczy pasujące. Działało to wcześniej bardzo dobrze, teraz nic się nie da znaleźć.

oznacz moderatorów