anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wznowienie zamowienia

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:102056299
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Hej, sprzedający zwrócił mi pieniądze w związku z czym nie mogę ponowić płatności. Dogadaliśmy się, że zrealizuje zamówienie które anulował z powodu niskiej wylicytowanej ceny.

Otworzylem spór z allegro i nie chcę czekać do jutra na rozwiązanie. 

Jest jakaś możliwość by procesować zamówienie?

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
markam43
#13 Ambasador#

@Client:102056299 

@Client:102056299 Sprzedawca nie ma prawa anulować zamówienia z powodu zbyt niskiej wylicytowanej ceny. Została zawarta prawnie wiążąca umowa, więc finalizacji po wpłacie możesz się domagać nawet sądownie. Bak możliwości ponownej zapłaty przez Allegro nie może ograniczać Twoich praw, więc możesz zapłacić bezpośrednio na konto sprzedawcy, które on powinien Ci podać.

Jeżeli masz otwarty spór, musisz czekać 24 godziny - po tym czasie poprosisz tam o pomoc pracownika Allegro.

oznacz moderatorów
Client:102056299
#8 Zapaleniec#

@markam43 płatność poza allegro na pewno wiąże się z brakiem praw z tytułu zwrotu, reklamacji itp.

Jak wspomniałem, dogadaliśmy się, problemem jest teraz jedynie procesowanie zamówienia przez allegro

oznacz moderatorów
markam43
#13 Ambasador#

@Client:102056299 Nie, mylisz się. Płatności poza Allegro nie są zabronione i nie pozbawiają Cię one żadnych praw, a zwłaszcza prawa do zwrotu czy reklamacji.

oznacz moderatorów
Client:102056299
#8 Zapaleniec#

Ok dzięki

oznacz moderatorów