anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Złączę Keystone USB 3.0

MAMY ROZWIĄZANIE!
Nowak_h
#7 Wielbiciel#

Czy ktoś wie jak podłączę kabel USB 3.0 do keystone'a i drugą część kabla do portu 2.0 to będzie śmigać na kablu 3.0?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
Client:44052296
#21 Demiurg#

A w jakim celu chcesz to zrobić?

oznacz moderatorów
Nowak_h
#7 Wielbiciel#

Bo chciałabym żeby zapisywało i odczytywało pliki od mniej wiecej 400/380 mb/s z dysku zewnętrznego

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@Nowak_h  Mam w ręku dysk zewnętrzny i pendraiwa i obydwa działają zarówno w gnieździe USB3 jak i USB2. Więc nie widzę powodu żeby inny dysk nie działał.

oznacz moderatorów
Nowak_h
#7 Wielbiciel#

Chodzi mi oto ze mam dysk zewnetrzny i kabel tylko się pytam czy jak podłączę go do tego keystone'a i do portu USB 2.0 to czy bedzie od 400 do 380mb/s. Bo mam w pc port usb 2.0

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@Nowak_h  Akurat w tym wypadku to nie zależy od kabla i rodzaju USB lecz od możliwości dysku.

Jeżeli w obudowie dysku zewnętrznego będzie antyczny dysk IDE  lub SATA1 o wydajności 133 Mb/sec  to nie ma szans żeby w kablu USB było 400Mb/sek

oznacz moderatorów
Nowak_h
#7 Wielbiciel#

A jeżeli w dysku jest SATA III to będzie te 400Mb/s? 

I jeszcze pytanie jak będę miała go podłączyć jak są tylko 2 końcówki kabla? Chyba, że Keystone ma w sobie prąd ale nie wiem więc prosiłabym o odpowiedź na to pytanie i to u góry.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Nowak_h @  proponuje zapytać na forach związanych z elektroniką np elektroda

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@Nowak_h  Tak jest szansa że będzie. No bo przecież nigdy nie ma gwarancji że transfer zawsze będzie dokładnie  te 400Mb.  Bedzie do max 400 czyli może być mniej,  ale w porywach może osiągnąć maksimum..

Jak go podlączyć?  Dyski zewnętrzne mają osobne zasilacze zazwyczaj, a jeśli są SDD  to wystarczy wetknięcie kabla usb  do gniazdka i wszystko.

Tak  w gnieździe USB jest +5V i to wystarczy do zasilanie dysków SSD,  w przypadku dysków tradycyjnych może być wystarczającym podłączenie do USB 3, ale często mają one własny zasilacz.

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@Nowak_h  Napisz to po ludzku...   Kabel USB chcesz przedłużyć,  zesztukować?

Prawdopodobnie transmisja będzie ale w standarcie  USB2

oznacz moderatorów
eightbitclone2
#13 Ambasador#

  Zapytaj moderatorki , pewnie ci doradzą bo znają się .   @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ 

oznacz moderatorów