anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

założona blokada na konto sprzedawcy

malgo_company
#7 Wielbiciel#

Proszę o natychmiastową reakcję !!!! W załączniku przesyłam skan dyskusji oraz rozmowy z klientem poprzez wiadomości Dyskusja dot. sprzedaży przedmiotu w dniu 26.07 i owszem mamy opóźnienia w realizacji zamówienia, ale klient został poinformowany zarówno o powodzie opóźnień (duża ilość zamówień zeszytów przed zbliżającym się rozpoczęciem roku szkolnego oraz opóźnieniach dostawy po stronie dostawcy) Klient został poinformowany że następnego dnia roboczego wysyłamy zamówienie, jak również otrzymał informację, że może oczywiście odstąpić od zakupu. Odpowiedzi udzielamy od razu!!!! W każdej dyskusji się udzielamy, konto nie ma zadłużeń, utrzymujemy należyty poziom jakości sprzedaży. Proszę o natychmiastowe odblokowanie sprzedaży na koncie, ponieważ osoba udzielająca się w dyskusji mocno nadużywa możliwości oraz interpretacji regulaminu. Proszę również o udzielenie danych osoby, która udzieliła się we wspomnianej dyskusji i podjęła ową decyzję. Działanie tej osoby jest mocno przesadzone oraz wyolbrzymione. Jego działanie jest celowe - drastyczny spadek sprzedaży oraz pozycji ofert, kto poniesie tego konsekwencje? Klient nie ma z nami problemu z kontaktem oraz nie ma roszczeń do nas ani powodów. Powtarzam !! Konsultant podjął drastyczną decyzję nie mając do tego podstaw!!


proszę o wyjasnienie dlaczego nie otrzymalam jeszcze odpowiedzi na moje zgloszenie nr 437827767 ponadto proszę o pilną rekacje w związku z nalozeniem przez Panstwa pracownika blokade na moje konto. którego działanie mocno wykracza poza regulacje ujete w regulaminie. W infomacji zawartych w wiadomosci email wynika, iz według tej osoby zostały naruszone przepisy art. 2.12. i 8.4. Regulaminu Allegro. Z treści powyższych art nie wynika, iż mają one właściwe zastosowanie w naszej sytuacji. Jedynie poniższe można zastosować, które jest adekwatne do zaistniałej sytuacji!: "W przypadku braku udzielenia odpowiedzi i złożenia wyczerpujących wyjaśnień dotyczących prawidłowości wykonania umowy zawartej pomiędzy Kupującym i Sprzedającym w ramach Dyskusji w terminie określonym w art. 10.2 Regulaminu, Spółka może uzależnić korzystanie z Allegro od potwierdzenia przez Użytkownika faktu wywiązania się z umowy zawartej w wyniku Transakcji." Czy Państwa pracownik właściwie zapoznał sie z treścią wskazanych artykułów? Zgodnie z powyższym konsultant udzielający się w dyskusji winnien poczekać na wyjaśnienia czy sprzedający wywiązał się z transakcji oraz o powody. NIE OD RAZU ZAKŁADAĆ BLOKADE!!!!!!! Proszę o natychmiastowe zdjęcie blokady z konta, ponieważ sytuacja z klientem została już dawno rozwiązania, a Państwo nie reagujecie wtedy kiedy nalezy !!!! Ponadto wymagam podania danych osoby, która podjęła powyższa decyzję nie mając do tego podstaw ani prawnych ani regulaminowych Państwa spółki.

dot. zgłoszenia nr 43782767 SPRAWA ZOSTAŁA DAWNO ROZWIĄZANA!!!! DYSKUSJA ZAKOŃCZONA !!!! KLIENT OTRZYMAŁ ZWROT ŚRODKÓW!!! WIELOKROTNIE PISZE DO PAŃSTWA, ŻE SPRAWA JEST WYJAŚNIONA ABYŚCIE ZDJĘLI BLOKADE Z KONTA!!!!! GDZIE OD 14 GODZIN JEST ALLEGRO SUPPORT???????!!!!!! 14 GODZIN TEMU NAPISAŁAM WIADOMOŚC WS BLOKADY KONTA I DO TEJ PORY OCZEKUJE NA ODPOWIEDŹ !!!!!! PAŃSTWA PRACOWNIK BEZPODSTAWNIE NAŁOŻYŁ BLOKADE I NADAL ZERO REAKCJI!!!!!! POCIAGNĘ PAŃSTWA DO KONSEKWENCJI ZA SPOWODOWANIE STRAT FIRMY!!!!! JEST PIĄTEK, DZIEŃ WYPŁAT KLIENTÓW, ODNOTOWALIŚMY CIĄGLE ROSNĄCE WEJŚCIA I ILOŚC SPRZEDAŻY A WY BEZPODSTAWNIE ZABLOKOWALIŚCIE KONTRO I OD 14 GODZIN NIKT NIE RACZY ODPOWIEDZIEĆ !!!!!!!!

 

Od Ponad 15 h brak odpowiedzi na którekolwiek zgłoszenie oraz nie zdjęto blokady. Ile według procedur trwa zdjęcie blokady?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

A nie wiesz tego że dział bezpieki to tak loteria zablokują żeby im wskaźniki nie spadły a czy odblokują?.......tego oni sami nie wiedzą. 😡

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@malgo_company coś tu nie tak , naliczyłem u Ciebie raptem 28 transakcji dotyczących zeszytów na przestrzeni ostatniego miesiąca  ,to jes max. 28 paczek , a pewnie sporo mniej , po mojemu problem leży gdzie indziej ,prawie wsystki łapki w dół masz z opisem dotyczącym opóźnień w realizacji i żaden nie dotyczy zeszytów , polecviała Ci jakość , stąd dostałeś ograniczenie na konto .

oznacz moderatorów

malgo_company
#7 Wielbiciel#

jakość nie spadła - stale utrzymujemy poziom dobry (tak jest w tej chwili) lub poziom super. Pani konsultant udzielająca się w dyskusji nie dała mi szans na udzielenie moich wyjaśnień a z treści art powołanych przy nakładaniu wynika, że allegro najpierw prosi o złożenie wyjaśnień przez sprzedającego dopiero w przypadku braku wyjaśnień nakładają blokadę. 

Udział konsultanta w dyskusji był o godzinie 21.42, blokada o godzinie 21,38 

Rozmawiałam również telefonicznie po godz 14 z allegro support i Pan sam stwierdził, że nie wie skąd ta decyzja, zgłoszenie o zdjęciu blokady trafiło ok godz 7 rano i do tej pory brak reakcji. Nadal pozostaje pytanie, jaki jest czas wg procedur na zdjęcie blokad? To, że bezpodstawnie nałożona idzie innym torem. 

 

oznacz moderatorów