anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowane konto sprzedającego

MAMY ROZWIĄZANIE!
monis1521
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

witam serdecznie dość dziwna sprawa kupiłam jakiś czas temu zegarek lecz finalnie dostałam zwrot za zegarek bo sprzedający nie miał zweryfikowanego konta i Allegro po moim zakupie dla bezpieczeństwa go zablokowała, 

sprzedajacy sam napisał do mnie ze odda mi pieniądze i wystawi jeszcze raz jak już będzie miał zweryfikowane konto.

 

Następnie sprzedający napisał mi ze ma już zweryfikowane konto i może jeszcze raz wystawić aukcje i tak tez zrobił, wiec ponownie kupiłam ten zegarek miał był wczoraj nadany lecz tak się nie stało przy wchodzeniu na aukcje wyświetla się już błąd 404 

 

Wiec odrazu założyłam dyskusje i z automatu dostałam odpowiedz ze konto użytkownika jest zablokowane 

 

Czemu tym razem sprzedający dostał zablokowany bo za pierwszym razem to nie był zweryfikowany a to była jego pierwsza aukcja 

link do aukcji https://allegrolokalnie.pl/oferta/apple-watch-5-44mm-lte-ai4

 

środki były wpłacone przez Allegro bilikem wiec o ewentualny zwrot się nie obawiam tylko zastanawia mnie fakt tej blokady i czy sprzedający może przy takiej blokadzie wysłać mi zakupiony towar 

 

z góry dziękuje za informacje 🙂 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@monis1521 Zgodnie z informacją, którą otrzymałaś w dyskusji sprzedający powinien zrealizować to zamówienie mimo blokady konta. Jeśli się tak nie stanie, po 14 dniach od zakupu będziesz mogła złożyć wniosek o rekompensatę do Programu Ochrony Kupujących. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów