anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zaginiona mini allegro przesyłka prosze o odpowiedź admina

kwakakk
#9 Pomysłodawca#

zaginiona przesyłka allegro mini i brak reklamacji, 

3 czerwca została wysłana do mnie przesyłka allegro mini do dziś nie dotarła, sprzedający nie złożył reklamacji bo allegro zamkneło dyskusję twierdząc że on zrobił swoje bo już wysłał i nic nie musi, poinformowano mnie że to allegro złoży reklamację ale do dzis nikt tego nie zrobił a ja jako odbiorca przy tej przesyłce podobno nie moge tak twierdzi pani na infolinii poczty, nie mam pieniedzy ani paczki i nie wiem co mam robić bo pisze przez kontakt do allegro ale nikt mi nie odpowiada to skandal, pierwszy  i ostatni raz wybrałam tę **piiip**yczna przesyłkę, bardzo prosze o odpowiedź pracownika allegro

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kwakakk jako adresat możesz złożyć reklamację , paniusia na infolinii wprowadziła Cię w błąd 

oznacz moderatorów

kwakakk
#9 Pomysłodawca#

właśnie przy przesyłce allegro mini przesyłka nie mogę , jak nie wiesz to się nie wypowiadaj, próbowałam złożyć reklamację i powiedziano mi że przy tej przesyłce nie mogę

oznacz moderatorów

kwakakk
#9 Pomysłodawca#

człowieku po co to ????

oznacz moderatorów

kwakakk
#9 Pomysłodawca#

musze mieć oświadczenie nadawcy o zrzeczeniu sie roszczeń a nie mam tego bo nadawca olał sprawę odkąd allegro zamknęło dyskusję, czuje się oszukana przez allegro właśnie bo zamkneło mi dyskusję - nadawca juz nic nie musi a oni mnie olewają, nie wiem czy napisałam w dobrym miejscu ale proszę o wypowiedź admina

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kwakakk widzisz sama sobie zaprzeczasz , poprosimy adminów         

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kwakakk Twoja dyskusja ze sprzedającym w sprawie tej przesyłki jest ponownie otwarta, więc poczekaj proszę teraz na jego odpowiedź. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów