anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zaginiony zwrot?

GoSiaQ89
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Mam taki problem, a mianowicie :

Zakup przez allegro Smart! Zgłoszony zostal częściowy zwrot. Zwracana Przesyłka nadana zostala w paczkomacie - odebrana przez kuriera dnia 09.02.2023. Od tamtego momentu status przesyłki się nie zmienia. Co dalej w takiej sytuacji? Kontaktowałam się z firmą inpost w dniu wczorajszym, jednak otrzymałam informacje, iż status przesyłki nie został zaktualizowany (od tyłu dni?!)  Czy mogę prosić o pomoc/interwencję w tej sprawie? 

Zwrot dotyczy zamówienia f36042e0-a567-11ed-b0d9-b1ab253f2ccf

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Respivent
#10 Popularyzator#
oznacz moderatorów

InPost
Ekspert InPost

Dzień dobry @GoSiaQ89,

uprzejmie informuję, że zgłoszenie dotyczące przesyłki zostało skierowane do oddziału InPost z dniem 13.02.2023 r.

Zgłoszenie jest w trakcie weryfikacji, a oddział dołoży wszelkich starań, aby dokładnie wyjaśnić zaistniałą sytuację.

W imieniu firmy InPost przepraszam za powstałe niedogodności.

oznacz moderatorów

GoSiaQ89
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, 

@InPost  do dnia dzisiejszego tj.18.02.2023 nie mam żadnej informacji co dzieje się z przesyłką. 

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Proszę również o pomoc. Trwa to już zbyt długo.

oznacz moderatorów

InPost
Ekspert InPost

@GoSiaQ89 

Dzień dobry, 

losy przesyłki nadal są weryfikowane. 

Niezależenie od działań podejmowanych przez oddział, można złożyć reklamację.

W tym celu prosimy o wypełnienie formularza reklamacyjnego udostępnionego na stronie internetowej:

https://inpost.pl/kontakt/zloz-reklamacje

Reklamacja rozpatrywana jest do 30 dni kalendarzowych. Odpowiedź zostanie przekazana na adres e-mail wskazany w formularzu reklamacyjnym. 

W przypadku dalszych pytań prosimy o wysłanie prywatnej wiadomości na adres pomoc@inpost.pl 

Bardzo przepraszamy za powstałe utrudnienia. 

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zwrot Smart a więc Allegro jest stroną.🤔

oznacz moderatorów