anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zajrzyj do obserwowanych wyszukiwań - czyli nowy wygląd Obserowowanych Wyszukiwań

Hellsin
#9 Pomysłodawca#

Witam, tak jak w temacie, w ciągu paru ostatnich dni, allegro zmieniło wygląd listy obserwowanych kategorii wyszukiwań, jak kiedyś była lista z duża ilością przedmiotów, to tak obecnie od paru dni jest lista z trzema przedmiotami z danej grupy i dużą czcionką napis:

"ZOBACZ WSZYSTKIE NOWE" 

Ok wszystko by było fajnie i ładnie, gdyby nie to, że jak nawet wejdzie się w ten przycisk to są aukcję z ponad 24h ... sortowane w dół według czasu dodania ... stało się to strasznie zlane i mało czytelne, dodatkowo Allegro już dawno usunęło opcję, po której można było sprawdzić jakie aukcje zostały wystawione w ciągu 24h i innym odstępie czasu ... 

Czy tylko mnie irytuje ta zmiana ? Co na to Allegro ? Pozdrawiam

oznacz moderatorów
106 ODPOWIEDZI 106

LEW433
#21 Demiurg#

Dzięki za pozdrowieniasealedsealedsealed

oznacz moderatorów

Arkadia_OK
#11 Animator#

Dziesiątki użytkowników użytkowników krytykujących zmianę formatu i zawartości tych mail-i, ale co to kogo w Allegro obchodzi... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

oznacz moderatorów

Hellsin
#9 Pomysłodawca#

niestety, za mała liczba osób z tego wynika o to prosi, ja przez weekend przysiądę bardziej do ustawień ulubionych powiadomień i zostawię tylko te, które faktycznie rzadko się pojawiają ... reszta kosz, dziękuję Allegro, tyle lat na portalu i wszystko w ... 

oznacz moderatorów

Maciek54321
#9 Pomysłodawca#

Mają nas w tyłku i tyle w temacie

oznacz moderatorów

darek_gory
#8 Zapaleniec#

allegro uznalo ze to wina mojego maila ... rece opadaja ... moze pora zakonczyc eksperymenty ... tylko zatrudnic normalych informatykow...   sprawdzone konto kolegi... stare maile.  wszystko ok.  wiec mam pecha... nie 1 raz...

oznacz moderatorów

Arkadia_OK
#11 Animator#

Podbijajmy ten temat to więcej użytkowników go zobaczy i dopisze się tutaj.
Jednocześnie na końcu każdego nowego mail-a z obserwowanymi wyszukiwaniami jest link do ankiety. Codziennie ją wypełniam i wpisuję "0" (zero) wraz z komentarzem. 😠
Może jak więcej osób się wpisze do tego wątku oraz Allegro otrzyma więcej ankiet z takimi opiniami to wreszcie ktoś łaskawie pochyli się nad tym gniotem... 💩💩💩

oznacz moderatorów

sunset_station
#8 Zapaleniec#

Popieram, działajmy! W mojej opinii najlepszą opcją byłby powrót do kanałów RSS, odkąd je usunięto jest tylko gorzej.

oznacz moderatorów

zenek_135
#9 Pomysłodawca#

O tym samym pomyślałem. Od dawna daję w ankietach "0" z wyjaśnieniem, że taki wygląd powiadomień jest wręcz patologicznie dysfunkcyjny ale nic to nie zmienia. Dlatego zacząłem szukać informacji na ten temat. Nie znalazłem rozwiązania ani nawet jednej takiej osoby która ucieszyłaby się z nowego wyglądu tych powiadomień. Pozostaje już chyba tylko całkowita rezygnacja z tych powiadomień i tego żałosnego allegro włącznie z allegro lokalnie. Istnieje jeszcze wiele innych platform więc Allegro można kopnąć w cztery litery.

oznacz moderatorów

Hellsin
#9 Pomysłodawca#

Ja już osobiście z odzieżą i obuwiem przerzuciłem się na portal "V" ... jedyne co pozostaje mi na allegro to narzędzia i części do aut ... tak bym już dawno podziękował finalnie, smarta już odłączyłem, bo z allegro korzystam coraz rzadziej ... w moim odczuciu spadek z tych powiadomień minimum o 70-80% 

 

oznacz moderatorów

zenek_135
#9 Pomysłodawca#

Zniesmaczony przeglądam sobie moje powiadomienia i widzę coś takiego:

zenek_135_0-1659807667993.png

Zadaję sobie pytanie: "Czy tych waszych programistów Bóg opuścił już ostatecznie? Naprawdę już nie dało się umieścić dwóch ofert obok siebie tylko trzeba było pokazać jedną a kolejną schować w głębokich czeluściach allegro zakopując ją pod innymi ofertami? Czy naprawdę takie konieczne było zawężanie limitu wyświetlanych ofert DO ZALEDWIE JEDNEJ???"

Kawa już mi nie będzie potrzebna przez kilka dni.

oznacz moderatorów

Maciek54321
#9 Pomysłodawca#

Ludzie! to nie jest wina programistów, informatyków, tylko OSÓB DECYDUJĄCYCH. Programiści tylko wykonują co tamci zlecają.

W widoku jest max 9 ofert, a wcześniej było 50. Jak widzisz, że jest jedna to tylko 1 jest nowa w tym dniu.

Wypełniajcie te ankiety z linku z maila:

2022-08-07 10_31_05-Ankieta — Mozilla Firefox.png

oznacz moderatorów

zenek_135
#9 Pomysłodawca#

Panie kolego, ja te bezsensowne i nie przynoszące skutku "ankiety" wypełniam od sam nie wiem ilu już miesięcy. A takie łapanie za słówka, że to nie programiści tylko ktoś wyżej nie ma żadnego celu. Jeden i drugi to pracownik Allegro. Nie znam struktury organizacyjnej tego serwisu ani podziału prac wewnątrz bo nikt mnie w to nigdy nie wtajemniczał. Poza tym i tak mnie to niewiele interesuje. Obchodzi mnie jedynie to, że jacyś ludzie zepsuli powiadomienia i nie chcą ich naprawić. Nie wiedziałem ile może być ich maksymalnie ani ile musi być minimalnie. Wiedziałem jedynie tyle, że nie ma wszystkich które być powinny i tylko to się teraz liczy.

Po za tym jaki jest sens (bo to też jest mylące) ustawiania przycisku "Zobacz wszystkie nowe (1)" skoro wszystkie nowe oferty w ilości jednej sztuki są już wyświetlone? Nie sądzę aby ktoś świadomie podjął taką decyzję i zlecił, że przycisk ma się wyświetlać mimo, że oferty się w powiadomieniu zmieściły. Jeśli mam zdroworozsądkowo obstawić kto za tym stoi to obstawiłbym skutek uboczny działań właśnie programistów.

oznacz moderatorów

Arkadia_OK
#11 Animator#

Ja jestem cierpliwy i staram się codziennie wypełniać ankietę wpisując same ZERA !

Bo tylko tak można okreslić nowy format.

oznacz moderatorów

Hellsin
#9 Pomysłodawca#

Nikt z tym nic nie robi i zanosi się na to, że nikt nic z tym nie zrobi ... Ludzie wypełniali ankiety po 2/3 miesiące (m.in. robiłem to sam) i wszyscy z obsługi mają to głęboko wiadomo gdzie ... Spadnie obrót, to zobaczymy co na to powiedzą ... 

oznacz moderatorów

Maciek54321
#9 Pomysłodawca#

@Wszyscy tutaj

 

Chyba musimy zaatakować profil Allegro na FB, może tam ktoś weźmie nasze zdanie pod uwagę?

 

 

oznacz moderatorów

zenek_135
#9 Pomysłodawca#

Dobrze, że masz jeszcze cierpliwość. Ja ją straciłem po kilku miesiącach takiego wypełniania i łudzenia się, że ktokolwiek to sprawdza a tym bardziej czyta.

oznacz moderatorów

Arkadia_OK
#11 Animator#

Cóż, "nadzieja matką pięknych i bogatych" :)))
Może z tym Facebookiem też spróbuję...

oznacz moderatorów

lkspolanowice
#1 Nowicjusz#

Dlaczego zmieniono format powiadomień mailowych na mniej przyjazny?

Oferty są prezentowane wertykalnie, nie da się ich przeglądać scroll'em.

Dodatkowo prezentowane jest tylko kilka pozycji, wcześniej były wszystkie.

 

 

 

oznacz moderatorów

Maciek54321
#9 Pomysłodawca#

Dziś pierwszy raz od 5 miesięcy dostałem mail z nowymi aukcjami bez ograniczenia do 9 ofert na wyszukanie. A jak u WAS? 🙂 czyżby w końcu to zmienili?

oznacz moderatorów

Arkadia_OK
#11 Animator#

@Maciek54321  Z tego co widzę, jest ograniczenie do 16 ofert. Niestety zniknęła informacja ile faktycznie nowych ofert pojawiło się - chyba po to aby nie denerwować ludzi o ograniczeniach...
Ale to, po raz kolejny, jest wywalenie ważnej funkcjonalności.
Format niestety pozostał bez zmian: zdeformowane obrazki i mail, który trzeba oglądać na monitorze 4K albo 'wachlować' suwaczkiem w prawo i lewo....

oznacz moderatorów