anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakazane słowa w ocenie przedmiotu

Rednask
#9 Pomysłodawca#

Czy jest gdzieś informacja jakie słowa wykluczają opinie o produkcie ?

Dlaczego ułomny człowiek wymyślił jeszcze bardziej ułomny automat który wyklucza jakieś słowo z opinii o produkcie którego na daremnie jest szukać w całym zamieszczonym bełkocie ?

Mało tego ryją się do kupujących o opinie typu "nie dałeś jeszcze 50 opinii o produkcie " a jak już z biedą coś wyklepiesz ułomny system nie przepuszcza opinii nie wskazując słowa o które jest problem .

Ludzie tak samo było gdy porównałem Philips z Osram przy żarówkach , czy jak napisałem "pomyliłem zamówienie" i inne słowa . Czy naprawdę musi przyjść **piiip** by takie kretyństwa wyprostować?

te pip to było słowo @mazon i nawet tu jest ten sam kretyński system , ludzie uciekajcie z allegro

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Wioletta2701, a nie, ja nie wiem 🙂 może sołtys? 😮

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Sołtys wi wsio. No. 

@Wioletta2701  Proszę. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

@Vryko

Dziękuję Panie Sołtysie 😉

Wiola
oznacz moderatorów

Rednask
#9 Pomysłodawca#

Troszkę czasu minęło nawet moderator był i nic nie podał , więc wprowadzili sobie coś o czym nikt nie wie , słabo to widzę w tym gadane nie ma nic co mogło by pomóc w kupowaniu, opiniowaniu czy czym kolwiek . Tak sobie tylko tu gadamy - szkoda prądu .

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Gadu-Gadu jak to kiedyś się mówiło 😄

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@Rednask gdybyś więcej czasu poświęcił na napisanie jakichś konkretów, a mniej na wymyślanie obraźliwych przymiotników i namawianie do uciekania z Allegro, pewnie byśmy pomogli... 

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów