anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup dwóch przedmiotów licytacja i kup teraz

jamajka2286
#8 Zapaleniec#

Wylicytowałam jedną rzecz, chcę dokupić drugą z "kup teraz", mam ją w koszyku i nie widzę opcji, żeby zapłacić za nie razem. Tylko wtedy zadziała mi smart, a osobno musiałabym zapłacić 2 razy za przesyłkę. Jest jakaś opcja, które nie widzę? Już się przerzuciłam na wersję przeglądarkową i dalej nic.

oznacz moderatorów
32 ODPOWIEDZI 32

xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli dokończysz zakup Kup teraz i nie opłacisz zakupu, w zakładce "kupione" masz możliwość zaznaczenia tego produktu i towaru z zakończonej licytacji do wpłaty łącznej. Powinno zadziałać.

oznacz moderatorów

jamajka2286
#8 Zapaleniec#

Mhm, tylko że jedyną opcją potwierdzającą zakup było jego automatyczne opłacenie. Więc teraz kombinuję, żeby tą płatność anulować i wrócić o punktu wyjścia...

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie ma czegoś takiego jak automatyczne opłacenie. Trzeba było kliknąć Kupuję i płacę i na tym poprzestać.

oznacz moderatorów

jamajka2286
#8 Zapaleniec#

Bez nazwy.jpg

Zaznaczam przedmiot w koszyku, klikam "dostawa i płatność", kolejnym krokiem jest wybór opcji dostawy i kliknięcie "kupuję i płacę" jak na zał. obrazku - wtedy płatność następuje automatycznie, jak pisałam. Jeśli nie kliknę i przejdę do kupionych, to tego przedmiotu tam nie ma.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Płatność nie następuje automatycznie. Po kliknięciu Kupuję i płacę nie trzeba zlecać przelewu, a zakup pojawi się w kupionych.

oznacz moderatorów

jamajka2286
#8 Zapaleniec#

Zrobiłam tak i moja karta została obciążona kwotą zakupu - jak napisane jest pod przyciskiem. Na szczęście udało się dogadać ze sprzedającym i sprawa załatwiona, tak czy siak ew. na przyszłość dalej nie wiem jak zrobić. Być może "odpięcie" karty płatniczej umozliwiłoby skorzystanie z opcji o której piszesz, ale póki co dzieje się tak, jak napisałam wyżej.

oznacz moderatorów

kka
#9 Pomysłodawca#

Potwierdzam podobny problem z kupnem w licytacji i KUP TERAZ od tego samego sprzedawcy.

Czy problem jednej płatności za oba zakupy jest już rozwiązany?

oznacz moderatorów

agniecha137
#7 Wielbiciel#

Podpinam się pod pytanie

 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@jamajka2286 Wiem, że odpisuję na starego posta (bardzo starego), ale zapewne miałaś podpiętą do konta allegro kartę i dlatego płatność wykonała się automatycznie.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

jamajka2286
#8 Zapaleniec#

Po raz kolejny miałam taką sytuację niedawno, skontaktowałam się ze sprzedającym, który potwierdził, że nie ma takiej mozliwości w serwisie i zaproponował inne rozwiązanie - przedmioty, które chciałam kupić  a były bez licytacji wystawił na licytację i zamknął ją zaraz jak złożyłam ofertę. I wtedy mogłam zapłacić za wszystkie przedmioty razem.

oznacz moderatorów

artur8225-a1
#12 Orędownik#

Jest możliwość płacenia za licytację i kup teraz wystarczy robić tak jak piszę @xyz96 i nie szukać problemu na siłę 

 Dokonaj zakupu przez Kup teraz, ale po przekierowaniu do banku nie płać. Następnie wejdź w Kupione, anuluj rozpoczętą płatność, potem zaznacz przedmiot z Kup teraz i przedmiot z licytacji, po czym kliknij Zapłać.

Ten sposób jest sprawdzony i dział 

oznacz moderatorów

jamajka2286
#8 Zapaleniec#

No dobrze, zostało już to napisane. Nadal nie ma rozwiązania "wprost" dla sytuacji, gdy ktoś ma podpiętą kartę. Opcje są dwie - albo odpiąć kartę i robić jak napisał @xyz96  (a nastęnie ją przypinać znowu jeśli ktoś chce mieć tą wygodną opcję płacenia kartą, ale zakłada to powtarzanie tej samej akcji za kazdym razem w takiej sytuacji) albo dogadywać się ze sprzedającym, żeby wszystko wystawił na licytacje. I już do tego doszliśmy i jest jasne i nikt już nie szuka problemu "na siłę". Więc co Twój post wnosi do tematu?

oznacz moderatorów

artur8225-a1
#12 Orędownik#

Skoro wszystko jest jasne według twojej opinii to po co dalej drążyć temat ? to jest właśnie szukanie problemu na siłę 

oznacz moderatorów

jamajka2286
#8 Zapaleniec#

Właśnie. Więc przestań.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@jamajka2286 Czy aby na pewno wygoda związana z podpięciem karty, a pozwalająca zaoszczędzić ~30 sekund życia, jest warta bezpieczeństwa i spokojnego snu?😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

agniecha137
#7 Wielbiciel#

Potwierdzam. Działa

oznacz moderatorów

artex
#8 Zapaleniec#

Nie działa nie ma takiej opcji właśnie teraz mam jeden przedmiot w zakupiony  z licytacji i drugi właśnie dokupiłem u tego sprzedawcy w KUP TERAZ aby  było minimum 40 zł do przesyłki SMART tyle że nie ma opcji jak połączyć te dwa zakupy w jedna płatność i wysyłkę 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@artex Jest taka opcja, ale Allegro ją ukryło.

Musisz na samej górze kliknąć ZAZNACZ, dopiero potem masz możliwość po lewej zaznaczenia przedmiotów i na samym dole klikasz Zapłać.

oznacz moderatorów

marta_k_5
#8 Zapaleniec#

Nie ma, bo musiałeś wybrać formę i cenę przesyłki, gdy klikałeś Kup teraz. 

oznacz moderatorów