anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup Lodówki Indesit

9919683
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry jakiś czas temu nie pamiętam kiedy zakupiłem lodówko zamrażarkę Indesit nie mogę znaleźć kiedy ją kupiłem możliwe że usunąłem uw zakup z historii i puyanie do allegro czy oni też u nich nie będzie tego widać ? A jeśli widać to czy mogli byście mi przywrócić go ? Lodówka przestała chłodzić i potrzebuję tej wiadomości do serwisu żeby podać z góry dziękuję za pomoc

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@9919683 postaramy się pomóc, ale potrzebujemy chociaż orientacyjną datę tego zakupu. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

9919683
#7 Wielbiciel#

mnie się zdaję że kupowałem ją między 2-3 latami temu naprawdę nie pamiętam dokładnie 

 

oznacz moderatorów

9919683
#7 Wielbiciel#

chodzi mi o lodówko zamrażarkę Indesit potrzebuję tej wiadomości do karty gwarancyjnej z góry bardzo dziękuję za pomoc 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Historia zakupow na allegro to max 2 lata

oznacz moderatorów

9919683
#7 Wielbiciel#

No właśnie nie wiem czy minęły dwa lata nie pamiętam dokładnie kiedy była zakupiona może się mieszczę jak nie to trudno ale i tak z góry dziękuję za pomoc

oznacz moderatorów

9919683
#7 Wielbiciel#

Dziękuję 🙂

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Jak bylo placone z konta w banku to w historii platnosci odfiltrowac wieksze kwoty i sie na to trafi 

oznacz moderatorów

9919683
#7 Wielbiciel#

znalazłem coś na zakup z dnia 14/02/2020 na kwotę 1238,80 był jakiś przelew na allegro -ID_TR=495427989-Allegro 1168160537 ale nie wiem czy to było to czy to był zakup tej lodówki 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

jeśli kupiłeś powyżej 2 lat to rękojmia wygasła a zakup po staremu oznacza że ty masz udowadniać że towar miał wadę fabryczną w momencie zakupu powyżej 1 roku od zakupu

oznacz moderatorów

9919683
#7 Wielbiciel#

ok dziękuję za odpowiedz i pomoc 🙂

oznacz moderatorów