anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup na allegro lokalnie

nati04071994
#7 Wielbiciel#

Witam. Podpowiedźcie proszę czy oferta którą zakupiłam jest zgodna czy nie wprowadza kupującego w błąd, mianowicie chodzi o zakupione przeze mnie robuxy które działają tylko na argentyńskim koncie itd haczyk jest w tym że jest tam podana informacja w środku opisu gdzie ja poprostu ten opis przewinęłam (bo po cóż by mi było czytać do czego służy gra roblox) lecz na końcu opisu pisze że jako nieliczne działają na każdym urządzeniu, czytając te ostatnie zdania produkt zakupiłam  https://allegrolokalnie.pl/oferta/roblox-or-doladowanie-or-1700-robux-or-wysylka-5minut-o5i  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

az1rael
#21 Demiurg#

@nati04071994 a czy wiesz że do nielicznych obowiązków konsumenta / kupującego jest zapoznanie się z ofertą zakupu? tzn że skoro nie chciało ci się przeczytać oferty to kupując zaakceptowałaś ją taką jaka jest czyli kupiłaś kod z Argentyny. Do tego kupiłaś od osoby prywatnej czyli nie chroni cię ustawa konsumencka, a w sądzie nie wygrasz takiej sprawy bo przecież jasno pisze, że kod działa tylko na terytorium Argentyny więc niczego nie zatajono, mimo że oferta jest szczytem patologi serwisu allegro lokalnie, a ty na przesłuchaniu powiesz, że co "a wysoki sądzie długi opis był to se przeskrolowałam co będę czas traciła na jakieś bzdety". Nauczka na przyszłość czytaj bo następnym razem zrobią cię w wała na podrobiony link na zakup ps5 czy iphona na 50x tyle i wtedy zaboli dużo bardziej niż ok 50zeta. Złóż reklamację może ci allegro odda z protecta ale w przyszłości czyli po 12 lutego 2024 nie licz na podobne gratyfikacje bo ap zostało wywindowane i allegro teraz będzie liczyło każdą złotówkę i za brak rozsądku kupującego płacić nie będzie.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

ps aktywuj sobie za darmo na miesiąc nordvpn zmień lokalizację na Argentynę aktywuj sobie kod i potem wyłącz naliczanie subskrypcji po miesiącu wygaśnie może przynajmniej tak wykorzystasz sobie ten kod bo w PL jest bezużyteczny

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:118884129 śmieszny jesteś program z licencją jest jak najbardziej legalny i używany ogólnoświatowo m.in do pozyskiwania kontentu spoza lokalizacji użytkownika. Duża firma pozwalała by sobie według ciebie na międzykrajowe szwindle sprzedajac legalnie swoje usługi. Daj se siana konfidencie.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:118884129 hańba to ty jesteś powinni ci permabana w końcu sprzedać byś już wiecej się nie pojawiał na forum stakerze. Szczekaj dalej twoje ujadanie jest zawsze odnotowywane i zabezpieczone na potrzeby zgłoszenia organom ścigania. Zaszyfruj sie zawczasu bo potem będzie za późno. Nie wkładaj mi w usta swoich wyświechtanych frazesów o popieraniu oszustów bo dostaniesz zgłoszenie o oszczerstwo a allegro rykoszetem dostanie znowu za umożliwienie pisania ci pomówień, tobie co regularnie tracisz możliwość pisania za stalking, chamskie teksty, łamanie zasad tego forum do tego propagujesz analfabetyzm obroną kogoś komu się nie chce czytać co kupuje. W umowie z bankiem też poradzisz by podpisał w ciemno? no może bo konsument ma zawsze rację a potem płacz będzie bo jak to jakieś opłaty... buhahaha śmiesznyś do rozpuku

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:118884129 Ja się niczego nie wstydzę > tylko ciągłe pisanie o "do nielicznych obowiązków konsumenta / kupującego jest zapoznanie się z ofertą zakupu? tzn że skoro nie chciało ci się przeczytać oferty to kupując zaakceptowałaś ją taką jaka jest" > to i tak nie trafia do 90% kupujących > i jeszcze do tego sami się przyznają > bo po cóż by mi było czytać > szkoda po prostu klawiatury > a do niektórych ludzi, którzy skończyli 4 klasy i piąty korytarz to i tak nie trafia > tak jak do ciebie, że jesteś "chaberkowym, transkontynentalnym trollem"

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:118884129 Po prostu zazdrościsz tym co mają wysokie rangi > a ty całe życie pełzasz dookoła ich stóp > albo błagasz na kolanach o pomoc  > tak, tak był taki wpis (pewnie puściłeś w niepamięć, bo był niewygodny)

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:118884129 jak ci tak ciasno na forum to się stąd raz na zawsze wynieś nie będziesz shańbiony kolejnym banem na cenne konto poziom 1. Zaszczyceni będziemy nie musząc już czytać tego ścieku jaki serwujesz pisząć. Flustracie nie było cię  prawie 4 tygodnie, mama znowu ściągnęła ci bana na internety.?  Czy ci się dozór policyjny skończył za stalking? a może opóściłeś miejsce odosobnienia? Taki spokój był zero pyskowania każdemu szanujacemu się użytkownikowi forum. Zdążyłem o tobie zapomnieć, że żyjesz, istniejesz...

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:118884129 nie wyniesiesz się sam to ciebie wyniosą parę latek i zakaz zbliżania się do kompa z sądu swoje zrobią, produkuj się dalej ja wszystko mam pozapisywane i pozgłaszane gdzie trzeba i twoje wypociny i bierność serwisu na reagowanie na twoje wypociny. Żałosny jesteś skamląc spod stołu sflustrowany mały konfidencie. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A wy tak miedzy sobą piszecie sobie i się pocieszacie bo nie widzę żadnego innego wpisu!🤣

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@LEW433 nie dziwię się chcesz screenshooty z zapisu wypocin forumowego trolla? moderacja łaskawie wyczyściła ten ściek 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie chce, nie interesują mnie, po prostu wszedłem i nic nie widzę a tylko wasze!😁

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zgadza się ale dla mniej : oczytanych" trochę oferta wprowadza w błąd a szczególnie ten zapis: W te gry mogą grać dzieci na całym świecie, często razem online, za pomocą aplikacji na telefon lub tablet lub w przeglądarce internetowej. Ja bym złożył reklamację i z pewnością Allegro będzie musiał się z tego "wytłumaczyć".

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@LEW433 bo wprowadza, no ale co innego jest jawne wprowadzanie w błąd i działanie na szkodę oszustwo art 286kk, a co innego tak napisanie oferty że wydaje ci się że rozumiesz inaczej niż napisali lub nie chce ci się czytac to kupujesz w ciemno. Dlatego napisałem koniecznie czytać całość nie rozumiesz zapisu oferty pytasz w pytaniu bo wtedy oszust napisze coś za co można go złowić na oszustwo albo nie kupujesz bo okazje sa od złodziei. A że kupujący nie myślą tylko najpierw robią, a potem mają problemy no to wina kupujących nauczka za 50 zł może następnym razem nie da się zrobić na ps5 za 2500zł przynajmniej pożytek z tego będzie jakiś społeczny. Plus ap jak widać solidnie drenuje budżet allegro i zmiany w regulaminie spowodują że niedługo taki kupujący dostanie figę a mogę się założyć że podobnych sytuacji są setki dziennie. Allegro nie jest od ratowania kupujących od skutków własnej głupoty czy lenistwa / roztargnienia etc ludzie sa jednak pełnoletni to powinni brać za siebie odpowiedzialność inaczej wyhodujemy pokolenie umysłowych ameb i konsekwencje będą nieobliczalne.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@LEW433 Trochę za późno wszedłeś na forum > tak jak napisał @az1rael  > moderacja wykasowała kolejne wpisy naszego ukochanego trolla > jak zwykle obrażał innych

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:118884129 Ja nie kolekcjonuję twoich chaberkowych wpisów > po prostu mam dobrą pamięć > to ty czujesz zapach ze zdjęcia w aukcji (o tym też pisałeś > ale pewnie się zaraz wyprzesz)

A jedynym szczekającym spod stołu (bo przecież wyżej nie wejdziesz) na dużo, dużo lepszych od siebie jesteś niestety ty > mały,żałosny troll🤣

Odpuszczę ci już i olewam ciepła strugą twoje żałosne wynurzenia > możesz sobie pisać "na Berdyczów" > cw!!!

@az1rael Odpuść mu też, bo przecież to go napędza > niech dalej żyje w przeświadczeniu, że ktoś zwraca uwagę na jego "chaberkowe" wypociny

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@nati04071994 odnośnie grzebania w twoim problemie to oni wymieniają karty podarunkowe tzn przewalutowują walutę w grze z kody zakupionego w innym kraju na wartość w krajowej walucie o tu masz wpis z rehulaminu
 Wartość podana na awersie Karty Podarunkowej zostanie wymieniona na wartość Kredytów w walucie lokalnej. Użytkownik może zrealizować Kartę Podarunkową, która jest denominowana w tej samej walucie, co waluta kraju, w którym zarejestrowane jest jego konto. Innymi słowy, nie można wymienić Karty Podarunkowej, która jest denominowana w złotych polskich, na konto Roblox, które jest denominowane w innej walucie, np. w dolarach amerykańskich. W przypadku przeprowadzki i chęci zmiany waluty przypisanej do konta Roblox na inną, prosimy o kontakt z nami pod adresem www.roblox.com/support. 
Myślę że jak do nich napiszesz i opiszesz o co chodzi to ci przewalutują kod i będziesz mogła aktywować w PL

oznacz moderatorów

nati04071994
#7 Wielbiciel#

Dzięki ! Spróbuję 

oznacz moderatorów